Dulkadiroğlu'nda Engellilere Seçimde Oy Verme Desteği

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, her seçim olduğu gibi bu seçimde yaşlı ve engelli vatandaşlar için ulaşım hizmeti vereceklerini söyledi.

DULKADİROĞLU 30.03.2019, 11:38
Dulkadiroğlu'nda Engellilere Seçimde Oy Verme Desteği
banner257

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, her seçim olduğu gibi bu seçimde yaşlı ve engelli vatandaşlar için ulaşım hizmeti vereceklerini söyledi.

Oy kullanmaya engel olmadığını dile getiren Başkan Okay, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Başkan Okay, ‘Oy’sa Engel Yok’ sloganı ile başlatılan projeye destek olduklarını kaydeden Başkan Okay, ilçesinde yaşlı ve engelli vatandaşları sandığa taşıyacaklarını vurguladı.

Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın oy kullanmaları konusunda üzerimize düşeni yapacağız. ‘Oy’sa engel yok’ sloganıyla başlatılan çalışmaya destek veriyoruz. Bu kapsamda belediyemizde bulunan tüm araçları engelli ve yaşlı vatandaşların oy kullanmaları konusunda görevlendirdik. Bu görev çerçevesinde personellerimiz engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı evlerinden alacak, oy kullanma işleminin ardından da sağ salim evlerine bırakacaklardır. Vatandaşlarımız bu hizmetimize 0344 212 46 00 - 444 9812 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirler.”

BAŞKAN OKAY, ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI ZİYARET ETTİ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Beş yıl boyunca çalışma arkadaşlarımızla ilçemizi hizmetle buluşturduk. Emeklerinden dolayı çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Dulkadiroğlu Belediyesi müdürlüklerini ziyaret eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, personellerini ziyaret ederek dua ve destek istedi. Geride kalan beş yıl boyunca sorunsuz bir şekilde hizmet ürettiklerini hatırlatan Başkan Okay, bu hizmetlerinden dolayı personeline ayrıca teşekkür etti.

Başkan Okay, ziyareti sonrasında yaptığı değerlendirmesini şu şekilde sürdürdü: “İlçemizi inşa ve ihya etme amacıyla çıktığımız yolda değerli çalışma arkadaşlarımın emeklerini takdir ettiğimi bildirmek isterim. Bugün geldiğimiz noktada çalışma arkadaşlarımızın emeği çok büyüktür. Bu süreçte bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar ve sorunsuz hizmet üretmemizde gerekli gayreti göstermişlerdir. Bugün onları ziyaret ederek geride kalan 5 yıllık süre için teşekkür ediyor ve yeni dönem için destek ve dualarını istiyoruz. İnşallah yeni dönemde de gayretle çalışmayı sürdüreceğiz.”

Yorumlar (2)
Vasıfsız 3 yıl önce
Dulkadiroğlu için bir vasfının olduğunu düşünmüyorum başarısız
Adsız 3 yıl önce
Güzel bir hizmet emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ben telefon açtım 15 dakka sonra araba geldi. oyumuzu kullandık evimize kadar bıraktılar.
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 27 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı