Okay: Gönül Belediyeciliği ile esnafımızın yanındayız

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, seçim çalışmalarını Cahit Zarifoğlu Caddesinde sürdürdü. Esnafın derdiyle dertlendiklerini dile getiren Başkan Okay, gönül belediyeciliğinin temelinin de bu olduğunu söyledi.

DULKADİROĞLU 28.02.2019, 07:48
Okay: Gönül Belediyeciliği ile esnafımızın yanındayız
banner257

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, seçim çalışmalarını Cahit Zarifoğlu Caddesinde sürdürdü. Esnafın derdiyle dertlendiklerini dile getiren Başkan Okay, gönül belediyeciliğinin temelinin de bu olduğunu söyledi.

Geride kalan hizmet süresinde yeni kurulan ilçesini inşa ve ihya eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ‘Gönül Belediyeciliği’ parolasıyla yola çıkarak yeni dönem için vatandaştan yetki istiyor. İlçesini karış karış gezen Başkan Okay, Cahit Zarifoğlu Caddesinde vatandaşları ve esnafı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Esnafın dertlerini de dinleyen Başkan Okay, bu dertlerin çözüme kavuşması adına atacağı adımları anlattı. Beş yıllık hizmet sürecinde birçok sorunu çözüme kavuşturduklarını dile getiren Başkan Okay, yeni dönemde vatandaşın Cumhur İttifakına yetki vermesiyle yeni bir sürecin başlayacağını hatırlattı.
Başkan Okay, seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmesinde şu konulara değindi: “Seçim çalışmaları kapsamında Cahit Zarifoğlu Caddemizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Burada esnaflarımızın sorunlarını dinleyerek onların sorunlarına çözüm olabilecek çalışmaları yapmak için bir fikir ortaya koyduk. Buradaki en önemli sorunun galerici arkadaşlarımızın park sorunu olduğunu öğrendik. Kaldırımların park için kullanıldığını ve bu durumun önemli bir soruna neden olduğunu tespit ettik. Bu sorunun ortadan kalkması adına bir çalışma yapacağız. Bunun dışında bu gezilerde vatandaşımızın Cumhur İttifakına olan ilgisi çok önemli. Bu ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bize göstermiş olduğu ilgiden memnun olduğumuzu dile getirmek istiyorum. Daha önceki süreçte de olduğu gibi Cumhur İttifakı olarak iyi bir oy oranıyla seçimden galip bir şekilde ayrılmak istiyoruz. Bu galibiyetin ardından da vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet için kolları sıvayacağız. Hem şehirlerimizden dileğim bizlere güvensinler. Onlara 5 yıldan bu yana hizmet ediyoruz. Gece gündüz demeden ilçemizin gelişmesi ve kalkınması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Dulkadiroğlu ilçemizi değiştirdik ve dönüştürdük. Daha yapacak çok işimiz var. İnşallah ilçemizin gelişimi ve kalkınması adına daha çok çalışacağız.”

Yorumlar (8)
Vatandaş 2 yıl önce
Bu Gönülbelediyeciliği ne Allah aşkına , daha önceden gönülsüz mü yapıyordunuz ? Seçim zamanı geldi gönlünüz mü kaydı !!!!
maraşlı ökkeş 2 yıl önce
burjuva ali eken bi sanayi esnafı olarak sayın başkanımızı sanayi sitesi dolaştırsan yolları kaldırımları görse bir
Kara Murat 2 yıl önce
Gördük beş yılını.Gönül belediyeciliği mi yoksa koltuk belediyeciliği mi her şey ortada.yapılan hizmetler ortada.halkın memnuniyeti ortada.Bu millet sizden memnun değil.şunu adınız gibi bilin millt oyu sizin için değil Recep Tayyip ERDOĞAN'bey için veriyor.bu oylar size verilen oylar değil halk memnun değil hizmet desen ortada
Ben 2 yıl önce
Hem vAllahi hem billahi torpil belediyeciliğinize oy vermeyeceğim.
Şahin yörür 2 yıl önce
İki resimle esnafın yanında olunmuyor başkan.bagkur primleri ,akaryakıta gelen zamlar ,akedaş denilen canavar ,kaski de başladı esnafın kanını emmeye .orta esnaf bittttii .nakliyeciler bittii .herkes bir umutla yazı bekliyor .
sade vatandaş 2 yıl önce
Boş beleş işlere devam.
gençlik merkezi 2 yıl önce
başkanım sizden Allah razı olsun.Okul harçlığımızdan kısıp gidip kurs aidatı yatırıyorduk.Şimdi açtığınız gençlik merkezinde bu eğitimleri ücretsiz görüyoruz.Allah ne muradınız varsa versin.Gençleri kurtardınız bu sıkıntıdan.insanlar boşyere sevmiyor sizi ben bunu anladım.
Garip Yolcu 2 yıl önce
Birazdan yazacagım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:22
Güneş 05:48
Öğle 12:37
İkindi 16:18
Akşam 19:16
Yatsı 20:37