Okay: Gönül Belediyeciliği ile esnafımızın yanındayız

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, seçim çalışmalarını Cahit Zarifoğlu Caddesinde sürdürdü. Esnafın derdiyle dertlendiklerini dile getiren Başkan Okay, gönül belediyeciliğinin temelinin de bu olduğunu söyledi.

Okay: Gönül Belediyeciliği ile esnafımızın yanındayız

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, seçim çalışmalarını Cahit Zarifoğlu Caddesinde sürdürdü. Esnafın derdiyle dertlendiklerini dile getiren Başkan Okay, gönül belediyeciliğinin temelinin de bu olduğunu söyledi.

Geride kalan hizmet süresinde yeni kurulan ilçesini inşa ve ihya eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ‘Gönül Belediyeciliği’ parolasıyla yola çıkarak yeni dönem için vatandaştan yetki istiyor. İlçesini karış karış gezen Başkan Okay, Cahit Zarifoğlu Caddesinde vatandaşları ve esnafı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Esnafın dertlerini de dinleyen Başkan Okay, bu dertlerin çözüme kavuşması adına atacağı adımları anlattı. Beş yıllık hizmet sürecinde birçok sorunu çözüme kavuşturduklarını dile getiren Başkan Okay, yeni dönemde vatandaşın Cumhur İttifakına yetki vermesiyle yeni bir sürecin başlayacağını hatırlattı.
Başkan Okay, seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmesinde şu konulara değindi: “Seçim çalışmaları kapsamında Cahit Zarifoğlu Caddemizde bulunan esnaflarımızı ziyaret ettik. Burada esnaflarımızın sorunlarını dinleyerek onların sorunlarına çözüm olabilecek çalışmaları yapmak için bir fikir ortaya koyduk. Buradaki en önemli sorunun galerici arkadaşlarımızın park sorunu olduğunu öğrendik. Kaldırımların park için kullanıldığını ve bu durumun önemli bir soruna neden olduğunu tespit ettik. Bu sorunun ortadan kalkması adına bir çalışma yapacağız. Bunun dışında bu gezilerde vatandaşımızın Cumhur İttifakına olan ilgisi çok önemli. Bu ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bize göstermiş olduğu ilgiden memnun olduğumuzu dile getirmek istiyorum. Daha önceki süreçte de olduğu gibi Cumhur İttifakı olarak iyi bir oy oranıyla seçimden galip bir şekilde ayrılmak istiyoruz. Bu galibiyetin ardından da vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet için kolları sıvayacağız. Hem şehirlerimizden dileğim bizlere güvensinler. Onlara 5 yıldan bu yana hizmet ediyoruz. Gece gündüz demeden ilçemizin gelişmesi ve kalkınması adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Dulkadiroğlu ilçemizi değiştirdik ve dönüştürdük. Daha yapacak çok işimiz var. İnşallah ilçemizin gelişimi ve kalkınması adına daha çok çalışacağız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

Bu Gönülbelediyeciliği ne Allah aşkına , daha önceden gönülsüz mü yapıyordunuz ? Seçim zamanı geldi gönlünüz mü kaydı !!!!

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 12 ay Önce

burjuva ali eken bi sanayi esnafı olarak sayın başkanımızı sanayi sitesi dolaştırsan yolları kaldırımları görse bir

Kara Murat
Kara Murat - 12 ay Önce

Gördük beş yılını.Gönül belediyeciliği mi yoksa koltuk belediyeciliği mi her şey ortada.yapılan hizmetler ortada.halkın memnuniyeti ortada.Bu millet sizden memnun değil.şunu adınız gibi bilin millt oyu sizin için değil Recep Tayyip ERDOĞAN'bey için veriyor.bu oylar size verilen oylar değil halk memnun değil hizmet desen ortada

Ben
Ben - 12 ay Önce

Hem vAllahi hem billahi torpil belediyeciliğinize oy vermeyeceğim.

Şahin yörür
Şahin yörür - 12 ay Önce

İki resimle esnafın yanında olunmuyor başkan.bagkur primleri ,akaryakıta gelen zamlar ,akedaş denilen canavar ,kaski de başladı esnafın kanını emmeye .orta esnaf bittttii .nakliyeciler bittii .herkes bir umutla yazı bekliyor .

sade vatandaş
sade vatandaş - 12 ay Önce

Boş beleş işlere devam.

gençlik merkezi
gençlik merkezi - 12 ay Önce

başkanım sizden Allah razı olsun.Okul harçlığımızdan kısıp gidip kurs aidatı yatırıyorduk.Şimdi açtığınız gençlik merkezinde bu eğitimleri ücretsiz görüyoruz.Allah ne muradınız varsa versin.Gençleri kurtardınız bu sıkıntıdan.insanlar boşyere sevmiyor sizi ben bunu anladım.

Garip Yolcu
Garip Yolcu - 12 ay Önce

Birazdan yazacagım

SIRADAKİ HABER