Dron cihazları için bir araya geldiler

Orman Genel Müdürlüğü tarafından ormanların havadan drone cihazı ile korunması için başlattığı uygulamada pilot bölge seçilen Sakarya ve Zonguldak Orman Bölge Müdürlükleri ile söz konusu cihazın üretici firma yetkilileri Akçakoca’da...

DÜZCE 04.03.2017, 10:18
Dron cihazları için bir araya geldiler

Orman Genel Müdürlüğü tarafından ormanların havadan drone cihazı ile korunması için başlattığı uygulamada pilot bölge seçilen Sakarya ve Zonguldak Orman Bölge Müdürlükleri ile söz konusu cihazın üretici firma yetkilileri Akçakoca’da bir araya geldi.

Toplantıya Orman Zararlılarıyla Mücadele Daire Başkanlığından Orman Koruma Şube Müdürü Kamuran Birinci, Zonguldak ve Sakarya Koruma Şube Müdürleri, korumaya hassas İşletme Müdürlüklerinin İşletme Müdürleri ve İşletme Şefleri ile koruma yapılacak ekipmanların üretici firma yetkilileri katıldı.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan heyet toplantı sonrası Akçakoca Orman İşletme Müdürü Zafer Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Akçakoca Orman İşletme Müdürü Zafer Ekinci ile sohbet eden heyet ziyaretini tamamlayarak Akçakoca’dan ayrıldı.
Yorumlar (0)