Edirne’de 14 Mart Tıp Bayramı törenle kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Edirne’de tören düzenlendi. İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım, "Tüm çalışanlarımızın refah ve huzur düzeylerinin daha yüksek olduğu, güneşli günler bizi beklemektedir" dedi.Atatürk...

Edirne’de 14 Mart Tıp Bayramı törenle kutlandı

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Edirne’de tören düzenlendi. İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım, "Tüm çalışanlarımızın refah ve huzur düzeylerinin daha yüksek olduğu, güneşli günler bizi beklemektedir" dedi.

Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başlayan törende saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını gerçekleştirdi.

Yıldırım, "Sağlık sistemimizin tek çatı altında toplandığı bu yeni dönemimizde en önemli önceliklerimizden birinin de bu olduğunu özellikle belirtmek isterim. Bu bağlamda devletimiz ve Sağlık Bakanlığımız tarafından gerekli hukuksal ve sosyal düzenlemeler yapılmakta ve çalışan haklarını kapsayan ve koruyan bu düzenlemelere her gün bir yenisi eklenmektedir. İnşallah önümüzde sağlıkta şiddetin kalmadığı tüm çalışanlarımızın refah ve huzur düzeylerinin daha yüksek olduğu, güneşli günler bizi beklemektedir" dedi.

Törene, kamu ve özel hastane hekimleri ve sağlık çalışanları katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224