Çocuklar atölye çalışmalarında hem öğrendi hem eğlendi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen atölye çalışmalarında çocuklar küçük kızılderili, denizci, korsan ve doktor kılığına girerek hem öğrendi hem eğlendi. Merkez, yarıyıl tatilinde çocukları motive etmek ve okula...

EĞİTİM 31.01.2015, 15:10
Çocuklar atölye çalışmalarında hem öğrendi hem eğlendi
banner257
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen atölye çalışmalarında çocuklar küçük kızılderili, denizci, korsan ve doktor kılığına girerek hem öğrendi hem eğlendi. Merkez, yarıyıl tatilinde çocukları motive etmek ve okula dönüşte uyumlarını sağlamak amacıyla renkli etkinliklere evsahipliği yapıyor.

Kızılderili çadırında okçuluk eğitimi alan çocuklar, korsan atölyesinde origami ile tanıştı, denizcilik atölyesinde pusula, can yeleği ve dürbün kullanmayı, doktor muayene istasyonunda ise boy, kilo ve ateş ölçümü yaptırıp ilk yardım tekniklerini öğrendi. Etkinlikler arasında hem eğitici hem eğlenceli atölyeler, neşeli tiyatro oyunları, keyifli oyunlar yer alıyor. 8 Şubat tarihlerine kadar devam edecek tiyatro oyunları, çocuklara masal dünyasının kapılarını açıyor. Ebru, resim yarışması, boyama ve maske yapım atölyeleri, çocuklara hem el becerilerini geliştirme hem de üreticiliklerini sergileme imkanı sunuyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?