Doğaka Kaynaklı Netcad Eğitimi Düzenlenen Törenle Sona Erdi

Afşin İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve DOĞAKA desteği ile İlçe Müdürlüğü bünyesinde çalışan 25 teknik personele yönelik toplam 78 saatlik Netcad Eğitimi programı düzenlenen törenle sona erdi.

EĞİTİM 09.03.2014, 16:00
Doğaka Kaynaklı Netcad Eğitimi Düzenlenen Törenle Sona Erdi
banner257
Afşin İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve   DOĞAKA desteği ile İlçe Müdürlüğü  bünyesinde çalışan 25 teknik personele yönelik toplam  78 saatlik Netcad Eğitimi programı düzenlenen törenle sona erdi.

Netcad eğitimine katılanlara sertifikaları İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin ÖNER tarafından verildi.

İlçe Müdürü Hüseyin ÖNER sertifika töreninde yaptığı konuşmada' Teknik elemanlarımız sahadan aldıkları verileri bilgisayara çok iyi aktarabilmeliler ve bilgisayara aktardıkları bu verileri çok iyi yorumlayabilmeliler, Bakanlığımızın yaptığı çalışmalar itibariyle artık tüm teknik elemanların bu konuları çok iyi bilmeleri gerekiyor' dedi.

Netcad eğitim uzmanı Burak ÖZDEMİR Verimli bir eğitim haftası geçirdiklerini dile getirerek, teknik elemanların araziye gitmeden önce gidilecek yer ve ürün deseni hakkında bilgi sahibi olabileceklerini söyledi.

Netcad proğramı sertifikalarını alan teknik elemanlar artık tarım arazisine gitmeden önce arazi yapısı ve şekli hakkında ön bilgi  sahibi olabilecekler.
Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:38
Öğle 12:48
İkindi 15:26
Akşam 17:48
Yatsı 19:08