Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt oldu

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Ertan Göl'ün yerine Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Harun Kurt atandı.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt oldu

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Ertan Göl'ün yerine  Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Harun Kurt atandı. Ertan Göl'ün sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmesi üzerine bir süredir bu makam için arayışlar devam ediyordu.

Harun Kurt Kimdir?

Harun Kurt 01.01.1975’de Kahramanmaraş’ta doğdu. İlköğretimini Kılılı Kasabasında, Ortaöğretimini 1991 yılında Kahramanmaraş İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında Anlara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladı.

2007 Yılında Fatih Anadolu Lisesine Müdür Yardımcısı olarak atanan Harun Kurt, 4 Aaralık 2014 tarihinden itibaren Fatih Anadolu Lisesi Okul Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden istifa eden Ertan Göl'ün Mesajı:

Aşkla, şevkle, heyecanla hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum güzel memleketimiz Kahramanmaraş'ta farklı okullarda okul müdürlükleri, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, İl Milli Eğitim Müdür Vekilliği ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevleri olmak üzere yaklaşık 30 yıldır yürüttüğüm yöneticilik görevlerinden sonra kendi isteğimle yöneticilik görevinden ayrılıyorum.

Görevim süresince şahsima destek veren; Saygıdeğer Mülki İdari Amirlerimize, Çok Değerli il ve ilçe yöneticilerimize, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Yönetici Arkadaşlarıma, Çok Kıymetli Okul yöneticilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma, İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanı Arkadaşlarıma, Bizden desteklerini esirgemeyen Çok değerli Mahalle Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Çok Değerli Velilerimize, Kıymetli anne babalara ve Saygıdeğer Dulkadiroğlu Halkına, Bütün dost ve arkadaşlarıma yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesile ile güzel memleketimiz Kahramanmaraş'ımıza Milli Eğitimin her kademesinde hizmet imkanı bulduğum için Yüce Rabbim'e sonsuz Hamd-ü Senalar ediyorum.

İnsan için kalıcı olan kalplerde ve vicdanlarda bıraktığı izdir. Şairin de dediği gibi “Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş”.

Bu duygu ve düşüncelerle çok değerli öğretmen arkadaşlarıma, çok değerli anne babalara, velilerimize bundan sonraki yaşamlarında ve iş hayatlarında başarı, sağlık ve mutluluk dolu günler, Kahramanmaraş ve Dulkadiroğlu İlçesi eğitimine ve sevgili öğrencilerime de başarılı, güzel bir gelecek diliyorum.

Saygılarımla…

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 23:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
veyis kara
veyis kara - 12 ay Önce

sahiden sağlık sorunlarından dolayı mı istifa etti. yoksa bir özel okuldan yüksek ücretli bir müdürlük teklifi geldi de mi istifa etti. hadi düşünelim bakalım. yakında çıkar kokusu ...deneyimli idareci ertan göl okulumuzda müdür derlerse şaşırmayın. bekleyelim hadi

uzman
uzman @veyis kara - 12 ay Önce

veyis kara özel okul ne alaka özel okulda burda aldığı ücretin yarısını bile vermezler bilmiyosan öğren gözüm

Canpolat
Canpolat - 12 ay Önce

teşekkür ederim sayın müdürüm bundan sonraki yaşamında yüce Allah tan sağlık mutluluk ve huzur dolu bir yaşam dilerim

dertli
dertli - 12 ay Önce

belki çok iyi bir müdür değildiniz ama mükemmel bir insandınız halk arasında sizin gibilere adam gibi adam denilir Ertan hocam. keşke çıkıp şu şu nedenlerden dolayı istifa ettim diyebilseniz çevrenizde çöreklenen akbabaların adını verseniz... bu arada yerinize Yahya bey nasıl müdür vekili olamadı onada şaşırdım

uzman
uzman - 12 ay Önce

güçlü olan mı haklıdır
haklı olan mı güçlüdür
il müdürüm cevaplarsa memnun olurum
bence a

müdürün teyzeoğlu
müdürün teyzeoğlu @uzman - 12 ay Önce

elbette güçlü olan haklı olacak. yok birde güçsüz haklı olsun töbe töbeee

il müdür yardımcısı
il müdür yardımcısı @uzman - 12 ay Önce

katılıyorum müdürbey. bencede

il müdürü
il müdürü @uzman - 12 ay Önce

cevap veriyorum canım benim. güçlü olan haklıdır. oldumu

gözlem
gözlem - 12 ay Önce

sayın Ertan Hocam:
Makamlar insanlara değil, insanlar makamlara şeref kazandırır.
siz makamınıza şeref kazandırdınız yolunuz bahtınız açık olsun...keşke sizin gibi il ve diğer ilçe müdürleri de ne yaptıklarının farkına varsalar malesef bir çoğunun Makamla büyümeye çalışması, kendi küçüklüğünün itirafıdır. insanları öteleme ayrıştırma gayreti içinde gibiler

fırtına
fırtına - 12 ay Önce

harun müdür benim lise yıllarından hocam olur. kendisi adam gibi adam görevini layıkıyla yapandır.. bakınız şu an ki fatih lisesinin durumuna.. saygılar

murat
murat - 12 ay Önce

ertan müdürümüm istifasına üzüldüm neden derseniz yerine atanan arkadaş pek güven vermeyen şahsiyet

iyidir iyi
iyidir iyi @murat - 12 ay Önce

murat kardeşim yerine gelen arkadaşı bekleyip görmek lazım yorumunuz biraz erken buldum ya Allah korusun Yahya gelseydi ne ederdik hiç düşün mü :)

ersin orhan
ersin orhan @murat - 12 ay Önce

nasıl bir güven vermesi gerekiyordu canım benim. sen önce bir açıkla kimliğini seni test edelim bakalım sen güven veriyormusun. zübükzade yok öyle saklanarak çamur atmalar. güven vermiyormuş.

REMZİ
REMZİ - 12 ay Önce

o makama kıymetli harun homdan daha iyisini bulmak gerçekten çok zor kıymetli arkadaşlar rabbim yardımcısı olsun

asım bey
asım bey - 12 ay Önce

gelen ağamız giden paşamız...ismin önemi yok..3-5 ay sonra yenisi gelir..bu makamlar tren istasyonu gibidir..gelen gider..


SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55