banner240

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz veda mesajı yayınladı

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz bir veda mesajı yayınladı. Yılmaz mesajında '33 ay önce başladığım Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevindeki nöbetimizi bugün çok değerli bir insan, iyi bir eğitimci olan kardeşim Yusuf KAHRAMAN hocama gönül hoşnutluğu ile devredeceğim.' dedi.

EĞİTİM 18.08.2021, 10:43
Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz veda mesajı yayınladı
banner257
banner226

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığına atandı. Cemal Yılmaz'ın yerine ise Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü olarak Yusuf Kahraman atandı. 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz bir veda mesajı yayınladı. Yılmaz mesajında '33 ay önce başladığım Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevindeki nöbetimizi bugün çok değerli bir insan, iyi bir eğitimci olan kardeşim Yusuf KAHRAMAN hocama gönül hoşnutluğu ile devredeceğim.' dedi.

KAHRAMANMARAŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CEMAL YILMAZ'IN VEDA MESAJI

33 ay önce başladığım Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevindeki nöbetimizi bugün çok değerli bir insan, iyi bir eğitimci olan kardeşim Yusuf KAHRAMAN hocama gönül hoşnutluğu ile devredeceğim.

VEDA VAKTİ

Geçen süre içinde bu güzel şehrimizde sizler gibi çok güzide insanlarla tanıştım. Birlikte faydalı işler yapmaya çalıştık. Salgın süreci birçok planımızı uygulamaya fırsat vermedi. Ancak imkanlarımızı azami ölçüde verimli değerlendirmeye özen gösterdik.

Göreve başlarken birlikte çalıştığımız arkadaşlara 'masa-kasa-nisa kırmızı çizgimizdir' demiştik. Bu çizginin aşılmaması için azami gayret sarf ettik. Herkese en iyi hizmeti vermeye çalıştık.

Kısa sürede biz şehri sevdik, siz kıymetli dostlar da bizi sevdi ve tam bir sevgi iklimi oluştu.

Eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Kimseye ödün vermedik. Adalet, güven, emaneti koruma, umut, coşku ve heyecan ile huzurlu çalışma iklimi oluşturmak için çaba sarf ettik. Bana yardımcı olan tüm çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ederim.

İlk aylarda bütün ilçelerimizin ilgili ve yetkili kişi ve kurumlarının katılımı ile büyük bir çalıştay yapıp şehrimizin eğitim öğretimiyle ilgili sorunlarını ve çözümlerini en uç noktalara kadar belirleyip imkanları da dikkate alarak çözümler ürettik. Hemen çözülen sorunlar olduğu gibi zamanla çözülecekler de elbette bulunmaktadır.

İşleri yaparken önem ve öncelik sıralaması yaparak planlamaya ve yürütmeye çaba sarf ettik.

Devletin bir kuruşunu zayi etmemeye, gücümüz nispetinde işi ehline tevdi etmeye gayret ettik.

Eğitimin altyapısı ile ilgili çok ciddi yatırımlar gerçekleştirdik. Akademik başarıyı artırmak için 'MARAŞ 2023' başlığı ile 26 özgün projeyi tüm boyutları ile hazırladık. Yaşanan salgın sürecinde az bir kısmını uygulama fırsatımız oldu. İnanıyorum ki kalan kısımlar da uygulandığında çok daha iyi neticeler elde edilecektir.

Bizlere güvenerek görevi tevdi eden birlikte çalıştığımız Sayın Bakanlarımıza ve Bakanlığımızın merkez teşkilatındaki bütün yetkililerimize teşekkür ederim.

İşlerimizi yaparken bizlere çalışma heyecanı katan, yapılanları takdir ve taltif eden Sayın Valimize şükranlarımızı arz ederiz.

Başta büyük yatırımlar olmak üzere eğitimle ilgili her hususta bize ciddi destek veren Sayın Milletvekillerimize çok teşekkür ederiz. Birçok çalışmayı ortak yaptığımız başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza ve bütün kadrolarına teşekkür ederiz.

Birlikte büyük bir uyum içinde ve çözüm odaklı olarak işleri yürüttüğümüz başta Sayın Kaymakamlarımız olmak üzere tüm kamu kurumlarımızın yönetici ve çalışanlarına minnettarız.

Amacı insanımıza hizmet olarak kurulan ve imkanları ölçüsünde eğitime destek veren sivil toplum kuruluşlarımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ve belki de en büyük teşekkürü eğitimi bir iş değil de aşk olarak gören, çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimize bağlı, memleket meselelerine duyarlı, inancı, vatanı ve bayrağı için gerektiğinde her türlü fedakarlığı gösterecek şekilde yetiştiren; yavrularımızın zihinlerini maddi manevi her çeşit bilgi ile, gönüllerini iman, umut, sevgi, aşk, şevk ve heyecanla besleyen; her birini hayırlı ve iyi bir insan olarak yetiştirebilmek için her türlü fedakarlığı göstererek çalışan öğretmenlerimize, müdür yardımcılarımıza ve müdürlerimize sonsuz sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunarken teşekkür ediyor, onlarla gurur duyuyor, 'İyi ki öğretmen olmuşum' diyorum.

Okullarımızın ulaşım, güvenlik, kantin, tertip düzen gibi en az eğitim kadar kıymetli hizmetlerini yürüten tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Tarihi ve tabiatı ile muhteşem olan bu güzel şehrimizde yaşayan tüm hemşerilerimize 'Fahri Maraşlı' olarak bize güvendikleri ve yavrularını emanet ettikleri için yürekten teşekkür ediyorum.

Elbette her başlangıcın bir bitişi vardır. Hiçbir sıkıntı ve sebep olmaksızın tamamen karşılıklı gönül rızası ve Bakanlığımızın başka birimlerinde hizmet etmek üzere vazifemizi tamamladık.

İbadet ciddiyeti, azim, gurur ve heyecanla yürüttüğüm ve tertemiz olarak bayrağı devrettiğim İl Milli Eğitim Müdürlüğü vazifesini tamamlamayı bana bahşeden Rabbime hamdolsun.

Görevler süreli; dostluklar ebedidir.

Allah'a emanet olun.

Yorumlar (6)
DULKADİR 1 ay önce
BİRİ GİDER BİRİ GELİR,EĞİTİM HEP YERİNDE SAYAR...
MAZLUM 1 ay önce
33 ay boyunca hiç bir iş yapmadan gitti. Eğitimde 46'dan 64. sıraya kadar geriledik.
YILMAZ 1 ay önce
Güle güle sayın müdürüm. Yolunuz açık olsun. Yeni görevinizde başarılar dilerim. Saygılarımı sunarım.
Kayt 1 ay önce
Bir imam hatipli gider bir imam hatipli gelir
Yurt 1 ay önce
Daha yapacak çok şey vardı . İstanbul çok şanslı.Sevinin İstanbullular,düğün bayram edin
Avukat06 1 ay önce
Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı nesiller yetistiremediğimiz sürece muasır medeniyetler seviyesine ulaşamayız.
31°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 04:45
Güneş 06:07
Öğle 12:33
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:04