Kahramanmaraş'ın 4 ilçesinde okullara kar tatili 11 Ocak 2019

Kahramanmaraş’ta son bir hafta içerisinde etkili olan kar yağışı ve buzlanma sebebiyle Elbistan, Afşin, Ekinözü ve Nurhak ilçelerindeki kar tatili 11 Ocak 2019 Cuma gününü de kapsayacak şekilde bir gün daha uzatıldı.

Kahramanmaraş'ın 4 ilçesinde okullara kar tatili 11 Ocak 2019

Kahramanmaraş'ın 4 ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi.  Kahramanmaraş’ta son bir hafta içerisinde etkili olan kar yağışı ve buzlanma sebebiyle Elbistan, Afşin, Ekinözü ve Nurhak ilçelerindeki kar tatili bir gün daha uzatıldı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Myo mezunları
Myo mezunları - 6 ay Önce

Elbistan , Afşin , Göksun , Ekinözü ve Nurhak ilçelerimizde gençler işsizlikten dolayı hep dışarıya gidiyor . Bu uzun süre de değişmeyecek gibi . Çünkü yeni istihdam alanları oluşturulmuyor

Göksuna Fakülte
Göksuna Fakülte - 6 ay Önce

Göksun bir hayvancılık şehridir. Öyle ki Türkiye’nin üçüncü büyük hayvan borsası Göksundadır . Hayvancılık Göksun için çok önemlidir . Dolasıyla veterinerlik fakültesini hak etmektedir . Veterinerlik fakültesi bölgeyeye çok bir katkı sunacaktır .
Gündeme gelmesi dileğiyle

Vatandaş
Vatandaş - 6 ay Önce

Kuzey ilçelerde yeni iş alanları açılması lazım . İlçeler sürekli göç veriyor . Bunu gündeme getiren haber yapabilir misiniz ?
Gençlerimize iş lazım

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154