Kahramanmaraş Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman Türkoğlu'nda

Türkoğlu ilçesine yaptığı ziyaret kapsamında Türkoğlu Kaymakamlığı ve Türkoğlu Belediyesi’ne konuk olan İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ilçede görev yapan okul, kurum müdürleri ve Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

EĞİTİM 24.10.2021, 21:15
Kahramanmaraş Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman Türkoğlu'nda
banner257
banner226

k. Maraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman’ın, beraberindeki İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Halit Demirtaş, Önder Gökşen ve Şube Müdürü Kemal Kösekul ile gerçekleştirdiği Türkoğlu ziyaretinde ilk durağı Türkoğlu Kaymakamlığı oldu. Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Ergün Ülger, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Adem Aydoğan ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte Türkoğlu Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nu makamında ziyaret eden İl Müdürümüz Yusuf Kahraman, ilçenin eğitim durumu ile ilgili istişareler ve değerlendirmeler gerçekleştirdi.

Ardından İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Aydoğan ile birlikte Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u ziyaret eden İl Müdürümüz Yusuf Kahraman, sonrasında ilçede görev yapan okul ve kurum müdürleri ile eğitim gündemli toplantı gerçekleştirdi.

İl Müdürümüz Yusuf Kahraman, son olarak Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerimiz ile sohbetlerde bulundu ve ilçe ziyaretine burada son verdi.

Yorumlar (1)
Songül karaca 1 ay önce
Hoş geldiniz sayin Bakanım ilimize ilçemize.
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı