Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 30 Öğretim Üyesi alacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi eleman alım ilanı yayınlandı. Klinik Bilimler Bölümü Endodonti Anabilim Dalı, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı, Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı, Tarih Bölümü Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalı, Sualtı Arkeolojisi Anabilim Dalı, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı, Orman Ürünleri Kimyası ve Teknolojisi Anabilim Dalı, Patoloji Anabilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, gibi alanlarda öğretim üyesi alınacak.

EĞİTİM 07.06.2021, 16:48
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 30 Öğretim Üyesi alacak
banner257

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 7 Haziran 2021 tarihinde öğretim üyesi alım ilanı yayınladı. İşte o ilan:

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Yönetmeliği ile Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Atama, Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esaslarına uygun olarak, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları sağlamaları kaydıyla öğretim üyesi alınacaktır. İlgili kadrolara başvuran adayların başvuruları yukarıda belirtilen Uygulama Esaslarının 7. maddesinin 4. fıkrası kapsamında kurulacak komisyon tarafından incelenerek ilanda belirtilen bilimsel nitelik şartları dışında başvuru şartlarını sağlamadığı tespit edilen
adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Öğretim Üyeliğine Atama, Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esaslarına ksu.edu.tr/Default.aspx?SId=8132 web adresinden erişim sağlanabilir.
Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür. Profesör ve Doçent atamalarında esas alınacak tablolara personel.ksu.edu.tr/ Default.aspx?SId=7582 web adresinden erişim sağlanacak olup, başvuruların; www.ksu.edu.tr adresinde yayımlanan Başvuru Formu ekinde;

1) Öz Geçmiş ve Yayın Listesi ve Puanlama Tablosu,
2) Lisans, Yüksek Lisans, Doktora / Uzmanlık / Sanatta Yeterlik / Doçentlik Belgesi onaylı sureti,
3) Yabancı Dil Sonuç Belgesi,
4) Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
5) Erkek Adaylar İçin Askerlik Durum Belgesi,
6) 1 Adet Fotoğraf,
7) Sabıka Kaydı ile yayınları kapsayan 1 adet fiziki yayın dosyası ve bu dosyadaki tüm belgelerin pdf formatında hazırlanmış kopyalarını içeren; Profesör kadrosu için 6 adet, Doçent kadrosu için 4 adet CD ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen / posta ile teslim etmeleri gerekmektedir.
Postadan kaynaklanan gecikmeler dikkate alınmayacak olup, adaylar tarafından posta yoluyla yapılacak başvurularda korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında
oluşabilecek gecikmelerin de dikkate alınarak başvuru süresi sonunun beklemeksizin başvuruda bulunulması büyük önem arz etmektedir.
Profesör kadrosuna başvuran adaylar yayın listesinde ve yayın dosyasında eserlerinden birini başlıca eser olarak mutlaka belirteceklerdir.

Yorumlar (7)
Aynalı Tahir 4 gün önce
çok şanslıyız BİLİMSEL BAŞARIDAN geçilmez artık.
ÇOK BEKLEDİK 4 gün önce
Partiden kuvvetli torpili olmayan hiç heveslenip hayal kırıklığına uğramasın
Ali Cenap 4 gün önce
AKP den referans almadan girilebilen bir kadro varsa ben de başvurmak istiyorum yoksa boşuna kendimizi yormayalım.
K.MARAŞ 4 gün önce
kesin torpil döner yine hakkı olan giremez
HACI 4 gün önce
Bunlar yeni bir alım değil zaten çalışmakta olan kişiler için
DEMIRCIOGLU ALI 4 gün önce
badem biyililara ozel acilmistir bu kadro garibanin anadolu insanina oze degil mahir efendi yukardan baglar isi
maraşlı 4 gün önce
yine adrese teslim kadrolar.
banner112
26°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 12 Haziran 2021
İmsak 03:17
Güneş 05:03
Öğle 12:37
İkindi 16:29
Akşam 20:01
Yatsı 21:40