Kahramanmaraş'ta bir öğrenciye darp iddiası, soruşturma getirdi!

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesindeki bir okulda öğrencinin darbedildiği iddiasına ilişkin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce soruşturma başlatıldı.

Kahramanmaraş'ta bir öğrenciye darp iddiası, soruşturma getirdi!

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesindeki bir okulda öğrencinin darbedildiği iddiasına ilişkin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce soruşturma başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Tombak Mahallesi'ndeki ortaokulda 7. sınıf öğrenci Ö.K'nin darbedildiği iddiasına ilişkin başlatılan adli soruşturmanın ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğünce de idari soruşturma başlatıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, "İlçe Müdürlüğümüzden alınan bilgilere göre, Göksun ilçesi Tombak Ortaokulu 7. sınıf öğrenci, velisi tarafından bir iddia ortaya atılmış. Bu iddiayla ilgili adli soruşturma ile birlikte idari soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gökhan dökücü
gökhan dökücü - 1 hafta Önce

iyi araştırılması gereken bir konu kim haklı haksız bilmiyorum ama öğretmenlerinde kanunlar nedeni ile zor durumda kaldıklarını biliyoruz. öğretmenlerle dalga geçilen bir eğitim sistemimiz var maalesef... fetönün en etkili olduğu yerlerin başında milli eğitimin geldiği unutulmamalı... sınıflara ve koridorlara koyulacak birer kamera ve ses kayıt sistemi ile bu durumlarda olayın nasıl geliştiği uzman psikologlar eşliğinde değerlendirilmeli.. ondan sonra bir karar alınması herkes için daha sağlıklı olur. yani bi şekilde öğretmenlerin saygınlığı korunmalı, gençlerimizinde ne şekilde eğitim aldığı bi şekilde denetlenmeli.. saygılar...

Ali
Ali - 1 hafta Önce

Flaş flaş falaş diye başlık atsaydınız daha iyi olurdu.Diğer velilerede örnek olurdu.

Cemal Demir
Cemal Demir - 1 hafta Önce

Çocuklarinizi şımartin öğretmenleri korkutun böyle veliler le öğrenciler ne terbiye alır nede öğretim alir saygısız seviyesiz biri olur

hasan e.
hasan e. - 1 hafta Önce

12,13 yasında bır cocugun uzerınde güç uylayıp egosunu tatmın edenlere en üst ceza uygulanmalı bence...

cebrail kara
cebrail kara @hasan e. - 6 gün Önce

gel seninde egonu tatmin edelim edeeeee

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126