Kahramanmaraş'taki Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımında sona gelinen Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve Pansiyonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Kahramanmaraş'taki Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımında sona gelinen Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve Pansiyonu inşaatında incelemelerde bulundu.

İnşaat çalışmaları tamamlanan pansiyon ve okul inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Başkan Erkoç, daha sonra mahalle sakinleri ve gençlerle sohbet etti.

İnceleme sonrasında bir açıklama yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, büyükşehir belediyesinin bugüne kadar eğitim yatırımlarına 50 milyon TL harcadığını ve bu konuda yatırımlara devam edeceklerini söyledi.

Başkan Erkoç yaptığı açıklamada: “Şu an Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi inşaatındayız. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime çok büyük destek veriyoruz. Eğitim çok önemli. Hem Aziz Milletimizin geleceği için hem de Kahramanmaraş’ımızın daha donanımlı hale gelmesi için büyükşehir belediyesi olarak eğitim yatırımlarını destekliyoruz. Mahallelerimize yapmış olduğumuz bu okullarımız gelecekte ilim adamlarının, mühendislerin, hukukçuların çıkmasını sağlayacak. Bundan dolayı bu eğitim yatırımlarını önemsiyoruz. Özellikle kırsal kesimlerde oturan vatandaşlarımızın çocuklarının en iyi okullarda en iyi üniversitelerde okuması için elimizden gelen gayreti Milli Eğitim’le beraber gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
EDE
EDE - 6 ay Önce

Her rengi boyadınız bir fıstığı yeşil kaldı,yeter artık devletin parasını kendi çıkarlarınız için kullanmayın karma liselerde çocuklar 40 45 kişilik sınıflarda eğitim görürken IHL kimse kayıt yaptırmadığı için sınıflar 15 - 20 kişi bu kul haklarını nasıl ödeyeceksiniz

MARAŞLI MURO
MARAŞLI MURO - 6 ay Önce

sayın başkanım ismini TENZİLE ERDOĞAN değil ne yaparsan yap bu dönem belediye başkanı adayı olamayacaksın.boşuna uğraşıp durma.her yağmurdan sonra asfalt diye bir şey kalmıyor..asfalt sigara kağıdı gibi.az kalın dökerseniz maliyet yükselir sizde haklısnız

TC'li
TC'li - 6 ay Önce

yalakalık olsun diye ne yapacağınızı şaşırdınız yolları yapın yolları

teok  sistemi magduru ögrenciler
teok sistemi magduru ögrenciler - 6 ay Önce

SAYIN BAŞKANIM YAPILAN HİZMET EĞTİM ALANLNDA GÜZEL BUNUN BAŞINDA ORUÇ REİS MAH .ÖMER HALİSDEMİR İLK OKUKU VAR BURADA Kİ ÖGRENCİLER EĞTİM ALIYOR ÇOK GÜZEL AMA BİRAN ÖNCE OKUL BAHÇESİNİN GENİŞLERTİLMASİ LAZIM.
SAYIN BAŞKANIM :BU YAPILAN TENZİLE ERDOGAN LİSESİNE ANADOLU ÖGRETMEN İMAM LİSESİNİN TAŞINMASINI İSTİYORUZ. BU OKUL ŞU ANDA 9. SINIF BOŞ KONTERJAN SAYISI 129.VE TEOK MAĞDURU İL DIŞINDA OKUYAN BİR SÜRÜ OGRENCİ VAR BU OKULUN TABAN PUANINDAN DOLAYI BU ÇOCUKLAR KENDİ İLLERİNDE OKUYACAKLAR.SAYGILAR.

KÜRŞAT46
KÜRŞAT46 - 6 ay Önce

Bu ülkenn imam hatipten başka okullara hiç mi ihtiyacı yok

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224