KMTSO’dan Kahramanmaraş'ta Öğrencilere Giyim Yardımı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) işbirliği ile yardıma muhtaç öğrencilere giyim yardımı yapıldı. Yardıma muhtaç öğrenciler için hazırlanan bot ve kabanlar, il ve ilçe milli eğitim müdürleri aracılığı ile Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Göksun, Onikişubat, Pazarcık ve Türkoğlu ilçelerindeki okullarda dağıtılacak.

KMTSO’dan Kahramanmaraş'ta Öğrencilere Giyim Yardımı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) işbirliği ile yardıma muhtaç öğrencilere giyim yardımı yapıldı.

Yardıma muhtaç öğrenciler için hazırlanan bot ve kabanlar, il ve ilçe milli eğitim müdürleri aracılığı ile Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Göksun, Onikişubat, Pazarcık ve Türkoğlu ilçelerindeki okullarda dağıtılacak.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen teslim töreninde, KMTSO Başkanı Serdar Zabun, maddi durumu elverişli olmayan öğrencilere dağıtılmak üzere yaptırılan bot ve kabanları ilçe milli eğitim müdürlerine teslim etti.

Törende, KMTSO Başkanı Serdar Zabun ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü’nün yanı sıra, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt, Pazarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çilo, Andırın İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Bayraktar, Çağlayancerit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Menderes İbik de hazır bulundu.

KMTSO Giyim Yardımı her yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği katkılarıyla düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Yardıma muhtaç öğrencilere yönelik olarak yürütülen bu faaliyet sosyal yardım adına Kahramanmaraş’ta önemli bir ihtiyacı karşılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 2 ay Önce

İnsanlara insanca yaşayacakları bir yaşam sunun, kimsede yardıma muhtaç yaşamasın sonrada vaziyetten kendinize çıkar oluşturmayın. Verin bu kardeşinize yetkiyi ekonomiyi şahlandırayım diyordu AKP BAŞKANI. Nasıl başkanlık sistemi eğleniyor muyuz.

AHMET
AHMET - 2 ay Önce

BU ODALARIN GELİRLERİ ARAŞTIRILMALI... KİM NEREYE NE HARCAMIŞ ŞİMDİ BİR REKLAM YAPTILAR YİNE MALI AMUDUYLA GÖTÜRMÜŞLERDİR

Bence
Bence - 2 ay Önce

Yapılan her yardım iyilik takdire şayandır.Fakat bu yardımlar ailelere para olarak yapılsa çocuklar beğendikleri gibi giyinse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.Keşke ülkemiz de gelir adaleti olsa da bunyardımlara hiç ihtiyaç kalmasa

SIRADAKİ HABER