'Şefkat Elçileri Topluluğu' And içtik şehitlerimizi sonsuza kadar yaşatmaya!

Kahramanmaraş'ın en önde gelen yardım kuruluşlarından olan 'Şefkat Elçileri Topluluğu' şehitlerimiz için bir proje daha başlattı.

EĞİTİM 28.01.2019, 10:45 28.01.2019, 10:53
'Şefkat Elçileri Topluluğu' And içtik şehitlerimizi sonsuza kadar yaşatmaya!
banner257

Şefkat Elçileri Topluluğu bilindiği üzere Kahramanmaraş'ın tüm kesimlerinde faaliyet gösteriyor. Bir çok ihtiyaç sahibi aile ve okullara yardımlar yapıyor.

Şefkat Elçileri Topluluğu üyeleri tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana kadar mücadelemiz devam edecektir' demişti. 

Son olarak Kahramanmaraş'ın Önsen Mahallesindeki Önsen Çok Programlı Anadolu lisesinin kütüphane ve okuma salonu ihtiyacını gidermek için çalışma başlattı.

'Şehitlerimizi anmak ve sonsuza kadar yaşatmak için Okul kütüphanesi ve okuma salonuna şehitlerimizin isimlerini koymaya karar verdik.

 Şehit Polis Memuru Ahmet Altun'un ismi Okuma salonuna verilirken, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz'ın ismi ise Okul Kütüphanesine verilecek.

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA

 

Şefkat Elçileri Kurucu/Başkanı Ahmet Bilgiç yapmış olduğu açıklamada: 

Kahramanmaraş’ın Önsen mahallesinde yer alan Önsen Çok Programlı Anadolu Lisesinde aziz şehitlerimizi anmak adına Şehit Jan.Uzm.Çvş. Ökkeş Korkmaz Kütüphanesi ve Şehit Polis Memuru Ahmet Altun okuma salonu için Şefkat Elçileri Topluluğu olarak harekete geçtik.

Tamamen genç gönüllü bir kitleden oluşan ‘Şefkat Elçileri Topluluğu’ öncelikle okuma salonu ve kütüphaneyi en baştan boyadı ve tadilatını gerçekleştirdi.

Yakın zamanda kütüphane ve okuma salonunun açılacağını ve bu projede ilgi ve desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür etti.

Bu gönüllü hareketinin Kahramanmaraş’ta sınırlı kalmayıp Türkiye’nin dört bir yanından destekler geldiğini belirtti.

GENÇLERİN YÜZÜ GÖZÜ BOYA İÇERİSİNDE!

Topluluğun üyeleri canla başla çalışarak okuma salonu ve kütüphaneye renk getirdi. Tüm ekip arkadaşlarıma verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum ’dedi.

Ayrıca Önsen halkıda ‘Şefkat Elçileri Topluluğunu’ çalışma süresince yalnız bırakmadı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 28 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı