Simya Koleji'nden Tercih ve Tanıtım Günleri

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Simya Eğitim Kurumları işbirliğiyle tercih merkezi açılış programı gerçekleştirildi.

Simya Koleji'nden Tercih ve Tanıtım Günleri

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan YKS sınavının ardından heyecanla beklenen YKS tercih işlemleri başladı. 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi tercihleri 7-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Üniversite tercihi yapacak öğrenciler için Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Simya Eğitim Kurumları işbirliğiyle tercih merkezi açılış programı gerçekleştirildi.

Programa Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap, idareci ve öğretmenler, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakçı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Kahveci ve çok sayıda öğrenci ile velileri katıldı.

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde 7-14 Ağustos tarihleri arasında hizmet verecek olan tercih merkezinde uzman danışmanlar ve eğitimciler, öğrencilere kariyerlerine doğru adım atmaları için tercih danışmanlığı yapacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
haci
haci - 12 ay Önce

birazda diger özel okullara bakalım hocalarım maraşta özel okul bayagi oldu

ne mutlu
ne mutlu - 12 ay Önce

ohh ne ala. simya...milli eğitim...belediye...üniversite ele ele sömürün bu şehrin duygularını bakalım. saçaklızade vakfı ne olur vakıf işleri yap.

M Ali K
M Ali K - 12 ay Önce

kahramanmaraşın eğitimdeki başarısına bakın,şovlarla bir yere varilmaz

SIRADAKİ HABER