Yarın 17 Şubat 2020 Pazartesi okullar tatil mi hangi illerde kar tatili var

Yarın kar tatili veren iller belli oldu mu? Türkiye yeni bir kar yağışı dalgasının etkisine girerken Diyarbakır, Van, Erzurum, Batman, Urfa, Gaziantep, Kayseri, Erzincan, Trabzon, Samsun, gibi illerde vatandaş tatil var mı yok mu merak ediyor.

EĞİTİM 16.02.2020, 09:50
Yarın 17 Şubat 2020 Pazartesi okullar tatil mi hangi illerde kar tatili var

Diyarbakır ve van'da okullar tatil olacak mı? Niğde, Nevşehir, Yozgat, Sivas gibi illerin yanı sıra pek çok ilde kar yağışı yeniden başladı. Geçtiğimiz hafta onlarca ilde okullar tatgil edilmişti. Peki bu hafta hangi iller kar tatili karraı verecek? Velileri ve öğrencilerin gözü kulağı valiliklerden ve Milli Eğitim Müdürlüklerinden gelecek bu haberde.

Valiliklerden henüz bir açıklama gelmedi ancak bu akşam üzeri pek çok ilden kar tatili haberleri gelmesi bekleniyor. Özellikle doğu illerinde onlarca ilde kar tatili bekleniyor. Son yılların en yoüun kar yağışının yaşandığı bölgede hayat durma noktasına geldi. Bir yandan kar, diğer yandan ayaz, buzlanma ve soğuk hayatı çekilmezz hale getirdi.

Kar yağışının durduğu bölgelerde ise buzlanma nedeniyle çok sayıda kaza haberleri gelmeye devam ediyor. Öğrenciler ve veliler kazalara karşı okulların tatil olmasını istiyorlar.

Yorumlar (35)
Davut 2 ay önce
İnşAllah okullar tatil olur
Tatil edilmeli 2 ay önce
inşAllah kahramanmaraş ta tatil olur çünkü buzlanmaya başladı yer
Şeyma 2 ay önce
Kayseri melikgazi 17 Şubat pazartesi 2020 okullar tatil olucak mı lütfen yazın
Yigit 2 ay önce
İnşAllah okul tatil olsur
AHMET 2 ay önce
KAHRAMANMARAŞTA OLUMSUZ HAVA YUZUNDEN TATIL EDİLMELİ ,HER YER BUZ HAVA SOGUK LUTFEN TATIL EDİN (KAHRAMANMARAŞIN HER YERİNİ)
kral 2 ay önce
ınsAllah
Muhammed 2 ay önce
İNŞALLAH TATİL OLUR
BERKE 2 ay önce
Yarı okullara tatil olsun nolur çünkü ben saati 6.00 da cikiyoru. Saati 6.00 da -10 derce olcak ben yürüerek gidiyorum nolur tatil edilsin bu haftada 8.sinif
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın