Yarın 6 Ocak Cuma okullar tatil mi? Valilikler tatil olan illeri açıklıyor

Kar tatili etkisini iyice artırdı. 6 Ocak 2017 Cuma günü İstanbul, Ankara, Konya, Karaman, Niğde, Eskişehir, Bursa, Bolu, Niğde, Nevşehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ, Sivas, Tokat, Amasya, Çorum, Karabük, Çankırı 6 ocak okullar tatil olacak mı? 6 Ocak Cuma hangi illerde okullar tatil olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Yarın 6 Ocak Cuma okullar tatil mi? Valilikler tatil olan illeri açıklıyor

Kar tatili etkisini iyice artırdı. 6 Ocak 2017 Cuma günü İstanbul, Ankara, Konya, Karaman, Niğde, Eskişehir, Bursa, Bolu, Niğde, Nevşehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ, Sivas, Tokat, Amasya, Çorum, Karabük, Çankırı 6 ocak okullar tatil olacak mı? 6 Ocak Cuma hangi illerde okullar tatil olacak? Ayrıntılar haberimizde.

05 Ocak 2017 Perşembe 17:48
Yarın 6 Ocak Cuma okullar tatil mi? Valilikler tatil olan illeri açıklıyor

Kar tatili etkisini iyice artırdı. 6 Ocak 2017 Cuma günü İstanbul, Ankara, Konya, Karaman, Niğde, Eskişehir, Bursa, Bolu, Niğde, Nevşehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ, Sivas, Tokat, Amasya, Çorum, Karabük, Çankırı  6 ocak okullar tatil olacak mı? Yarın yani 6 Ocak Cuma hangi illerde okullar tatil olacak? Ayrıntılar haberimizde.

AKOM'dan alınan bilgilere göre, cuma günü batı kesimlerden itibaren Balkanlar üzerinden gelmekte olan (Sibirya kökenli) soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girecek.İstanbul'da bugün sağanak yağışlar etkili olurken, AKOM vatandaşları su baskınlarına karşı uyardı.

Bu arada 5 Ocak Perşembe günü başlayan kar yağışı etkisini artırmaya devam ediyor. Meteorolojiden alınan bilgiye göre 6 Ocak 2017 Cuma günü  İstanbul, Ankara, Konya, Karaman, Niğde, Eskişehir, Bursa, Bolu, Niğde, Nevşehir, Mersin, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ, Sivas, Tokat, Amasya, Çorum, Karabük, Çankırı gibi illerde de kar yağışı artarak devam edecek ve hayatı olumsuz etkileyecek.

OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Kar yağışının etkisini giderek artırması ve buzlanma ve don olayları yaşanması nedeniyle İstanbul, Ankara, Konya, Eskişehir gibi illerde okulların ttail edilmesi bekleniyor. Google da bu gün yüz binlerce kişi 6 Ocak Ankara'da okullar tatil mi, 6 Ocak İstanbul'da okullar tatil mi, 6 Ocak Eskişehir'de okullar tatil mi, 6 Ocak Konya'da okullar tatil mi, gibi sorularla arama yaptılar ve valiliklere tatil mesajları gönderdiler ancak olumlu cevap alamadılar.

Şu ana kadar herhangi bir ilden okulların tatil edildiğiyle ilgili haberler geldikçe bu sayfada duyuracağız. Siz de istiyorsanız Valiliklere kar ttaili çağrısında bulunabilirsiniz...

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından anında yyaınlanacaktır...

ÇANKIRI

Çankırı'nın 9 ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Çankırı Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle Ilgaz, Kurşunlu, Atkaracalar, Çerkeş, Orta, Şabanözü, Eldivan, Kızılırmak ve Korgun ilçelerinde okulların 6 Ocak Cuma tatil edildiği belirtildi.

Çorum'da iki ilçede yarın okullar tatil

Çorum'un ise Bayat ve İskilip ilçelerinde, kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil edildi. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, etkisini sürdüren kar yağışının ulaşımda meydana getirebileceği aksaklıklar nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için Bayat ve İskilip ilçelerindeki okullarda yarın eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.

Bu ilçelerde, kamuda çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

BÖLGELERİMİZDE HAVA DURUMU
 
MARMARA
 
Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağmur ve sağanak, sabah saatlerinde Bilecik çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Çanakkale'nin güney ilçeleri ile Balıkesir'in kıyı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın güney yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor. Bölgenin güneydoğusunda buzlanma ve don olayı bekleniyor.
 
BURSA °C, 15°C Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
 
ISTANBUL °C, 12°C Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
 
SAKARYA °C, 12°C Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
 
TEKİRDAĞ °C, 11°C Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
 
EGE
 
Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Kıyı Ege'de kuvvetli olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak, iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın güney yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
 
A.KARAHISAR °C, 5°C Parçalı çok bulutlu , aralıklı karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı
 
IZMIR °C, 15°C Parçalı ve çok bulutlu, il genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
 
MANISA °C, 12°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
 
MUĞLA °C, 11°C Parçalı ve çok bulutlu, il genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
 
AKDENİZ
 
Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin yağmur ve sağanak, iç kesimlerinin yüksekleri ile Isparta çevrelerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Antalya çevreleri ile Burdur'un doğusu ve Isparta'nın güneyinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın batısında güney yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
 
ADANA °C, 13°C Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı
 
ANTALYA °C, 15°C Parçalı ve çok bulutlu, il genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların çevre ilçelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. yağışlı
 
BURDUR °C, 8°C Parçalı çok bulutlu ve yağmurlu geçecek. Yağışların doğusunda kuvvetli olması bekleniyor.
 
OSMANİYE °C, 14°C Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı
 
İÇ ANADOLU
 
Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin batısı, Yozgat ve Kırşehir çevreleri ile zamanla bölge genelinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Rüzgarın güney ve doğu kesimlerinde güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-60 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.
 
ANKARA °C, 3°C Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde aralıklı kar yağışlı, öğle saatlerinden itibaren karla karışık yağmurlu
 
ÇANKIRI °C, 0°C Parçalı çok bulutlu ve aralıklı kar yağışlı
 
KARAMAN °C, 5°C Parçalı çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmurlu
 
KONYA °C, 4°C Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren karla karışık yağmurlu
 
BATI KARADENİZ
 
Parçalı çok bulutlu, bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyılarında yağmur, iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
 
BARTIN °C, 11°C Parçalı çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu
 
BOLU °C, 6°C Parçalı çok bulutlu ve aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı
 
DÜZCE °C, 10°C Parçalı çok bulutlu ve aralıklı karla karışık yağmur ve yağmurlu
 
ZONGULDAK °C, 13°C Parçalı çok bulutlu ve aralıklı yağmurlu
 
ORTA ve DOĞU KARADENİZ
 
Parçalı ve az bulutlu, batısı ile zamanla bölge genelinin çok bulutlu, Çorum, Samsun ve Amasya çevreleri ile akşam saatlerinden itibaren iç kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Samsun çevrelerinde yağmur, iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın iç kesimlerinde güney yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
 
BAYBURT °C, 1°C Parçalı zamanla çok bulutlu, akşam ve gece saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı
 
SAMSUN °C, 14°C Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yağmurlu
 
TOKAT °C, 10°C Parçalı zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinde yağmur ve karla karışık yağmurlu
 
TRABZON °C, 16°C Parçalı ve az bulutlu
 
DOĞU ANADOLU
 
Parçalı ve az bulutlu, batısının yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren bölgenin batısı ile Bingöl ve Erzurum çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.
 
ELAZIĞ °C, 3°C Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışlı
 
ERZURUM °C, -3°C Parçalı zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren kar yağışlı
 
HAKKARİ °C, -2°C Parçalı bulutlu
 
TUNCELİ °C, 3°C Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışlı
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU
 
Parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra batısının yağmur, yer yer karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
DIYARBAKIR °C, 6°C Parçalı zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı
 
GAZIANTEP °C, 5°C Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yağmurlu
 
MARDİN °C, 5°C Parçalı ve çok bulutlu
 
SIIRT °C, 5°C Parçalı zamanla çok bulutlu

Yükleniyor...
Son Güncelleme: 06.01.2017 00:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
elif 3 ay önce

Istanbuldan yazıyorum yarın benim açık öğretim sinavim vardı acaba kar dolasiyla yapmazlarmi yoksa yaparlarmi

Avatar
MURAT 3 ay önce

Vali amca bugüntatilolsun

Avatar
mert 3 ay önce

Lütfen 6 ocak cuma günü tatil olsun

Avatar
esma 3 ay önce

Vali amca lütfen ÇANKIRI /MERKEZ de tatil olsun

Avatar
Kardan ölen kız 3 ay önce

Sivas tatil olsun nolur vali amca

Avatar
Nagihan 3 ay önce

İzmit'te yarın tatilmi aQ

Avatar
Kübra 3 ay önce

Ne olursunuz 06 ocak 2017 cuma günü Konya tatil olsun lütfen

Avatar
Kübra 3 ay önce

Ne olursunuz 06 ocak 2017 cuma günü Konya tatil olsun lütfen

Avatar
ayşe 3 ay önce

vali bey tatil yapın yapmıyosanızda ara mahallelerin karlarını temizleyin düşüyoruz.siz bunu unuttunuuz ama tatili unutmayın duamızı alırsınız bol bol hem de nasıl

Avatar
Onurhan a 3 ay önce

Sayın valim lütfen son dakika haberi ve ankaranın kar yağışı nedeniyle okuların tatil olmasını istiyoruz

Avatar
konya 3 ay önce

Okular ALLAH rızası için tatil olsun vali amca

Avatar
kamil 3 ay önce

Vali amca n olur tatil olsun usuyorum

Avatar
Emir 3 ay önce

Konya da yerler buz tuttu ve kayıp düşüyoruz vali amca karatay tatil yap okulda kar olmadığı için buz atıyorlar kafamiza

Avatar
sahin 3 ay önce

Tatil olsn lutfen

Avatar
DİLA 3 ay önce

Kar var ne olur yapın lütfeeeeen bi kerede üç gün tatil yapalım

Avatar
vali amca lutfen 3 ay önce

Ne olur ankarada 6 ocak 2017 tatil olsun yolar donuk düşüyoruz

Avatar
Ankara 3 ay önce

Ankara tatil olsun ne olu

Avatar
Duru 3 ay önce

Lütfen Eskişehir tatil olsun lütfen

Avatar
Öğrenci 3 ay önce

Ankara'nın meşhur ayazında sabahın 7sinde karanlıkta buz gibi havada titereyerek gidilen okul okul değildir. İşkence çekiyoruz resmen. Matematik öğretmeniniz düşmüş kalça kemiğini kırmış gelemeyecek ygsye hazırlanıyoruz tabi bizde. Hava soğuk zaten buzlanmada var yarın da kar olur doyma keyfine. Okula gidene kadar öğrencilerin ahını alma be vali. Bi gün tatil yap be canını yerim.

Avatar
Ankara tatili 3 ay önce

Ankarada yollar buz tuttu valimiz canimi sınav da var lütfen tatil yap

Avatar
Ankara 3 ay önce

Ne olur ankarada okullar 6 ocak 2017 de tatil olsun yalvarirm

Avatar
İrem 3 ay önce

ANKARADA OKULLAR TATİL OLSUN KARDAN DOLAYI USUYORUZ VALI BEY AMCACIM

Avatar
tuğçe 3 ay önce

sayın valim lütfen cuma günü okulları tatil edin.yağışar olacak ankrada tatil edin ne olr rica ediyoruz.

Avatar
Aybüke 3 ay önce

Çubuk / Ankara Okullar Tatil Olsun Yollarda Buzlanmalar Güvencemiz için

Avatar
Aybüke Diker 3 ay önce

Biz Servisle Gidip Geliyoruz Ve Yollarda Buzlanmalar Var Tatil Olsun .

Avatar
Lütfen TATİL olsun 3 ay önce

Umarım tatil olur (Ankara) bugün kar yağdı ve yollar çok buzlandı.Umarım ki valilik tatil eder.

Avatar
Deniz 3 ay önce

İnş tatil olur daha 4. sınıfa gidiyorum ve hava çok soğuk zaten okuldan 6:00'da çıkıyorum yani kısacası tatil olmasını çok istiyorum :(

Avatar
Vali amca nolur 3 ay önce

Vali amca niğde çok kaygan bayırda düştüm her yerim yara lütfen tatil et

Avatar
kübra 3 ay önce

Sivasta hava çok soğuk tatil yapin lutfen

Avatar
Ankara tatil olsun !! 3 ay önce

Vali bey oturduğunuz yerden sıcak olabilir ama yerler don ve buz kayıp dusuyoruz bu yardimcı olun tatil edin nolurrr

Avatar
Nil 3 ay önce

Lütfen yarın tatil olsun donuyoruz

Avatar
Şeref 3 ay önce

Vali Bey Sİvas'ta bariz fırtına var tatil ediniz lütfen zira vali konağı sıcak olabilir.

Avatar
elif 3 ay önce

Sivas a kar ⛄ yağıyor lütfen okullar tatil edilsin ben yurtta kalıyorum köyümüzün yolları kardan dolayı kapanıyo evime gidemiyorum. Ben evime gitmek istiyorum

Avatar
vali bize tatil yap 3 ay önce

vali bey amca lutfen yoğn ıstek uzerıne tatıl yaparsan sevınırız not ankara

Avatar
tatil 3 ay önce

tatil olun lütfen burada yerler buz tutu don arabalar kaza yapıyor lütfen ankaradan beypazarına gelip gidiyorum

Avatar
Tatil 3 ay önce

Kar yağışı var ve okul için ulaşım zor ve yarın matematik sınavı var tetil edin noluuur

Avatar
bt 3 ay önce

Bi tatil yapmadi su vali ankarada ya bigun dusup olursek vebalini nasil oduycek ya off

Avatar
necati 3 ay önce

Nigde tatil olsun lütfen

Misafir Avatar
yağmur 3 ay önce @necati

aynen

Beğenmedim! (2)
Avatar
okulu tatil edin !!!! 3 ay önce

ALLAH RIZASI için okulu tatil edin ya karaman merkez de okullar tatil olsunnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
tevriz 3 ay önce

vali bey lütfen tatil olsun yollar açık olmuyor hadi kaza olsa lütfen tatil olsun nevşehirde :(

Avatar
Lütfeeeeeeeeeeeeeen 3 ay önce

Lütfeeeen nevşehir ve ilçelerii tatiiil olsuuuun valii beeeey

Avatar
Kenan 3 ay önce

Nevşehirde fırtına bekleniyor belli bile değilse Allah büyüktür ne olacağını bilmeyiz parlak bir geleceği olan tüm bu öğrencilere birşey olursa nolucak

Avatar
hilal 3 ay önce

abi lütfen tatil olsun her taraf buz tuttu

Avatar
Sesang 3 ay önce

Lütfeeen nevşehirdee okullar tatil olsuuun yollar buz servisle giderken bir kaza olursa vali sorumluluğu alır bu ne yaa neredeyse tüm gün düştüm ya başımıza bişey gelse ne olacak

Avatar
Semra 3 ay önce

Nevşehirdee okullar tatil olsun hava çok soğuk yollar buz

Avatar
Elif 3 ay önce

Valivi amca tatil yap ya okula gidemiyoz buzlarda kayiyoz

Avatar
Umut 3 ay önce

Sayın valimiz ne olur okular ankarada tatil olsun

Avatar
Oyuvnu 3 ay önce

Lutfen valilige söyleyin yarın tatil edilsin lutfen

Avatar
Abdullah 3 ay önce

Vali amca lütfen tatil olsun

Avatar
memet 3 ay önce

vali amca aksarayın ilcesinde okulları tatil yap cok soğuk

Avatar
tatil.. 3 ay önce

Vali amca Ankara'da okullar lütfen tatil olsun.havalar çook soğuk. ben yolun ortasında arabalar geçerken kayıp yere düşmüştüm az kalsın araba eziyordu beni. lütfen okulları tatil yap vali amca bu sefer yine kayıp düşersem eski düşütüğüm gibi şanslı olmayabilirim..

Avatar
merve 3 ay önce

Ankara/Şereflikochisar ilcesinin tatil edilmesini istiyorum kar yagisi ve buzlanma var

Avatar
Melis 3 ay önce

Vali bey lütfen okullar tatil olsun ya hocamız bile düştü ayağını incitti lütfen!!

Avatar
Deniz 3 ay önce

Vali amca hava soğuk ve kar gelcek üstüne heryer buz Allah rızası için şu okulları bi tatil ev

Avatar
Tatill 3 ay önce

Tatil istioruz

Avatar
sefa 3 ay önce

sınavlar bitti yarın tatil olsun

Avatar
Oğuzhan Çürük 3 ay önce

sayın vali öncelikle okulların tatil olması gerek çünkü yerlerde buzlar var çocuklar okula nasıl gidecekler karda buzda okula giderkejn ayakları kayıp düşse bunun hesabnı kimse veremez ve okulların tatil olmasını arz ederim.Teşekkürler..

Misafir Avatar
mehmetçik 3 ay önce @Oğuzhan Çürük

oğuzhan çürük çankırı mehmetçik ortaokulundamısın

Beğenmedim! (1)
Avatar
Esra 3 ay önce

Vali amca yarın Ankara da okullar tatil olsun.Çünkü kayıyoruz düşüyoruz. Sogukta donuyoruz. Okulum zaten uzak

Avatar
jıtopp 3 ay önce

vali amca sen cok yasa konya meram Selçuklu okulları tatil yaparsan cok seviniriz ama eger yapmazsan hic sana dua etmem nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

Avatar
Tatil 3 ay önce

Vali amca sinavlar bitti yarin tatil olsun ne olurrrrrrr.

Avatar
murat 3 ay önce

sayin valilimiz çankırıda okul lar tatil olsun zaten hastalıgım var

Avatar
Yasin 3 ay önce

Sayın valimiz lütfen okular tatil olsun arabalar petenaj çekiyor bir yandanda duyuyoruz

banner122

banner215

banner124

banner40

banner126

banner191