Afşin bu kış doğalgaza kavuşacak

ARMADAŞ Afşin-Elbistan İşletme ve Altyapı İşletme Müdürü Cihangir Turan, "Afşin'deki 6 mahallede vatandaşlarımız ekim ayı içerisinde doğalgazı evlerinde kullanmaya başlayacak." dedi.

Afşin bu kış doğalgaza kavuşacak

ARMADAŞ Afşin-Elbistan İşletme ve Altyapı İşletme Müdürü Cihangir Turan, "Afşin'deki 6 mahallede vatandaşlarımız ekim ayı içerisinde doğalgazı evlerinde kullanmaya başlayacak." dedi.

Afşin'de 2017 yılında başlanan Afşin-­Elbistan ve Divriği Doğalgaz Boru Hattı Projesi kapsamında başlatılan doğalgaz altyapı çalışmaları hızla devam ediyor.

Çalışmaların büyük ölçüde bittiği Afşin'in 6 mahallesinde ekim ayı itibariyle doğalgaz verileceğini söyleyen Turan, Afşin ve Elbistan ilçelerine eş zamanlı başlayan doğalgaz dağıtım çalışmamızın sona gelindiğini belirtti.

Altyapı çalışmaları ve evlere doğalgaz kutusu bağlama çalışmalarının hızla devam ettiğine dikkat çeken Turan, şunları kaydetti:

"Hedefimiz ekimin ilk haftasında geçen yıl alt yapı çalışmalarına başladığımız Afşinbey Mahallesi, Efsus Turan Mahallesi, Atlaskent kısmını ve Kale Mahallesinin ise bir kısmına doğalgaz vereceğiz. Efsus Turan Mahallesinin geri kalan kısmı ile Yeşilyurt ve Pınarbaşı mahallelerimize ise ekim ayının sonunda doğalgaz vereceğiz."

Afşin'de 300 abone sayısına ulaştıklarını dile getiren Turan, "Bize müracaat eden vatandaşlarımız abonelik işlemelerine devam ediyoruz. Afşin'de 300'e, Elbistan'da ise 400 abone sayısına yaklaştık." diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim çicek
Ibrahim çicek - 8 ay Önce

Göksun analıktanmı arkadașlar

Abuzittin dingillopluk
Abuzittin dingillopluk - 8 ay Önce

Milletvekilleri elbistan ile hiç ilhilenmiyor.nasıl olsa akp kazanır.önceden oy için gezerler idi şimdi eyvAllah bile etmiyorlar.cumhurbaşkanı sayesin oy alıyorlar.ama şimdi alamazlar.istedigimize verecegiz oyumuzu elbistan imar planı bile onaylanmadı yazık bu millete elbistan 10 yıl geriye gitti be tabiki bunlar kasıtlı oluyor.bir gün hesap zamanı gelecek.

@@@@
@@@@ - 8 ay Önce

Afşinbey mah verilecek diyorsunuz sevinliler küme evrinde ana hat binanın önünden geçiyor ama ne hikmetse binaya cekmeyı unutuyorlar olmayan dogalgazı nasıl verekler acaba

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224