Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Sayıştay, Devlet Demiryolları, TSK işçi alacak! Şartlar nasıl başvurular ne zaman nasıl yapılır?

Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası gibi özel bankalarla Sayıştay, Devlet Demiryolları, TSK KPSS şartı olmadan işçi alacak. Halkbank, Sayıştay, İş Bankası, Devlet Demiryolları, Vakıfbank, Polis Özel Harekat, TSK'ya sözleşmeli Astsubay alımları haberimizde.

Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Sayıştay, Devlet Demiryolları, TSK işçi alacak! Şartlar nasıl başvurular ne zaman nasıl yapılır?

Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası gibi özel bankalarla Sayıştay, Devlet Demiryolları, TSK KPSS şartı olmadan işçi alacak. Halkbank, Sayıştay, İş Bankası, Devlet Demiryolları, Vakıfbank, Polis Özel Harekat, TSK'ya sözleşmeli Astsubay alımları haberimizde.

19 Eylül 2016 Pazartesi 22:37
Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Sayıştay, Devlet Demiryolları, TSK işçi alacak! Şartlar nasıl başvurular ne zaman nasıl yapılır?

 Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası gibi özel bankalarla Sayıştay, Devlet Demiryolları, TSK KPSS şartı olmadan işçi alacak. Halkbank, Sayıştay, İş Bankası, Devlet Demiryolları, Vakıfbank, Polis Özel Harekat, TSK'ya sözleşmeli Astsubay alımları haberimizde.

Halkbank, Vakıfbank İş Bankası personel alımı ve diğer kurumlara alınacak personel sayısı ve aranan şartlar ile ilgili tüm güncel gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz..

Halkbank, Sayıştay, İş Bankası, Devlet Demiryolları, Vakıfbank, Polis Özel Harekat, TSK'ya sözleşmeli Astsubay alımları gibi iş ilanları yayınlandı.

HALKBANK 565 PERSONEL ALIMI YAPACAK

Halkbank tarafından 565 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Halkbank, Türkiye genelinde yapacağı 565 personel alımı için ilan yayınladı. Halkbank tarafından Türkiye genelinde istihdam edilmek üzere 475 Uzman Yardımcısı ile 40 İç Kontrolör Yardımcısı, İstanbul ilinde istihdam edilmek üzere 25 Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı ve 25 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Halkbank’ın 565 personel alımına başvurular 19 Eylül 2016 tarihinde başlayıp 10 Ekim 2016 tarihinde sona erecek. Başvurular bankanın resmi internet sitesinden online olarak yapılacak. Başvuru yapacak adayların belirtilen süre içerisinde 70 TL sınav ücreti yatırmaları gerekiyor. Sınav ücreti sadece Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden yatırılabilecek.

Halkbank personel alımına başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, sabıka kaydı bulunmamak, 1 Ocak 1986 ve sonrasında doğmuş olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor. Kadro pozisyonlarına göre en az 4 yıllık üniversitelerin istenilen bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Başvuruları kabul edilen adaylar sınav giriş belgelerini 25 Ekim-5 Kasım2016 tarihleri arasında internet üzerinden alabilecekler. Alımlarda KPSS puan şartı aranmayacak.

Halkbank personel alım sınavı 5 Kasım 2016 Cumartesi günü İstanbul-Anadolu, İstanbul-Avrupa, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Antalya, Gaziantep, Erzurum, Trabzon, Samsun ve Kayseri olmak üzere 12 farklı merkezde yapılacak. Halkbank tarafından alınacak Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı alacak.

İŞ BANKASI

İş Bankası personel memur alımı yapıyor. İş Bankası tarafından çağrı merkezi memuru ve müfettiş yardımcısı alımı yapılacağı ilan edildi. İş Bankası memur alımı ilanlarına başvurular başladı. İş Bankası çağrı merkezi memuru alımına başvurular 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 10:00’da sona erecek. Müfettiş yardımcısı alımına başvuru yapabilmek için son gün 7 Kasım 2016 olarak ilan edildi. Çağrı merkezine memur alımı sınavı 29 Eylül 2016 tarihinde, müfettiş yardımcısı alımı sınavı ise 19 Kasım 2016 tarihinde yapılacak. İş Bankası memur alımlarında KPSS şartı aranmıyor.

HALKBANK

Halk Bankası personel alım sayısı: 565 personel alacağını internet sitesi üzerinden yayınladı. Halk Bankası Müfettiş Yardımcısı (25 kişi), İç Kontrolör Yardımcısı (40 kişi), Uzman Yardımcısı (475 kişi) ve Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı (25 kişi) olmak üzere 565 personel alacak. Sınava katılım ücreti 70 TL olacak. Sınav başvuruları, 19 Eylül 2016 – 10 Ekim 2016 tarihleri arasında internet sitesi üzerinden alınacak. Sınav tarihi: 5 Kasım 2016 Cumartesi günü yapılacak.

VAKIFBANK

Vakıfkank Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığının Merkez (Ankara) ve İstanbul Çalışma Grubunda görevlendirilecek 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi Müfettiş Yardımcısı kadrolarına yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşan sınav yapacaktır. Genel Müdürlük Sınıfı: GİH Ünvanı: Müfettiş Yardımcısı Kadro Derecesi: 7 Kadro Sayısı: 15 Sınava Katılma Şartları - 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan şartlara sahip olmak - Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesinden veya bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt içi ve yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

DEVLET DEMİR YOLLARI

T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla verdiği ilanda 108 işçi alacağını ilan etti.

Alınacak personel:

-Makinist

-Tren: 45

-Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörlüğü: 13

-Tren Teşkil İşçiliği: 34

-Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı: 16

-Elektrikçi: 4

Başvuru Süreci: Devlet Demiryolları İşletmesi Personel alım ilanı başvuruları 9 Eylül- 29 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri'ne yapılacaktır.

SİVİL HAVACILIK

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana göre Hava Trafik Kontrolorü, Uçuş Tabibi,Uçuş Teknisyeni ve Helikopter Makinisti kadrolarında olmak üzere toplamda 11 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

Alınacak Personel:

-Hava Trafik Kontrolorü:3

-Uçuş Tabibi:2

-Uçuş Teknisyeni: 3

-Helikopter Makinisti: 3

Gereken Belgeler:

-İş Talep Formu

-Nüfus cüzdanı

-Diploma veya mezuniyet belgesi

-Adli sicil kaydı

SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY

Jandarma Genel Komutanlığı, Astsubay alımları başladı. Bilindiği gibi alımlara hem erkekler hemde kadınlar başvurabiliyor. Jandarmanın İçişleri Bakanlığına bağlanması ile her hangi bir değişiklik olmadı ve pozisyonlara yine erkekler ve kadınlar başvuru yapabilmektedir. Kadınlar için sadece bir sınıf açılmışken erkekler için toplam 7 farklı sınıfın açıldığı görülmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların ilanda belirtilmiş olan niteliklere sahip olması gerekmektedir. Söz konusu niteliklere sahip olan adaylar farklı sınıflar için başvuru yapabilir.

SAYIŞTAY

Sayıştay Başkanlığı 17 programcı alımı için başvuruları toplamaya devam ediyor. Personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru duyurusunda belirtilen genel Şartların yanı sıra her bir pozisyon için ayrıca belirtilen özel şartları taşıması gerekiyor. Sayıştay Başkanlığı'nın personel alımına ilişkin son başvuru tarihi 23 Eylül 2016 mesai bitimi olarak belirtilmiştir.

10 BİN ÖZEL HAREKAT

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş' un yaptığı açıklamaya göre 9 bin bay, bin bayan olmak üzere 10 bin polis daha alınacak. Bu seferki alım özel harekat branşında gerçekleşecek. Polis özel harekat alımları şartlarına göre en az lise veya dengi okullardan mezun olmak ve askerliğini tamamlamış olmak gerekiyor. KPSS şartı aranmayacak. 28 yaşından gün almamış ve askerlik terhis tarihinden itibaren 36 aydan fazla süre geçmemiş olması gerekiyor. Net bir başvuru tarihi bulunmasa da personel alım ilanının kısa bir sürede yayımlanacağı belirtildi.
Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner126