Hileli ürünler ve firmalar ifşa edildi! Kahramanmaraş var mı?

Kahramanmaraş'ta bir önceki açıklanan taklit ve hileli ürünler listesinde çok sayıda firma vardı. Tarım ve Orman Bakanlığı bugün yeniden taklit, tağşiş ve hileli ürünler listesini yayınladı. Peki bu listede Maraş var mı?

EKONOMİ 14.01.2020, 10:45
Hileli ürünler ve firmalar ifşa edildi! Kahramanmaraş var mı?
banner257

Tarım ve Orman Bakanlığı belli tarihlerde yayınladığı taklit, tağşiş ve hileli ürünler listesine yenilerini ekledi. Daha önce yapılan açıklamalarda birçok üründe at eti, kanat eti gibi hileli ürünlere rastlanmıştı. Tarım ve Orman Bakanlığı son yaptığı duyuruda ise 229 firmaya ait 386 üründe taklit ve hileli ürünlerin ortaya çıktığını açıkladı. Böylece şimdiye kadar yapılan bütün duyurular sonucunda 2012 den bu yana 1443 firmaya ait 3202 parti ürün tüketilerin bilgisine sunuldu. Gıda, Tarım ve Hayvancılık hileli ürünler ve sağlığı tehdit eden bu ürünler ile ilgili uyarılarda bulundu.

Bir önceki açıklanan listede Kahramanmaraş'tan çok sayıda firma yer almıştı. Bu listede ise hiç bir Kahramanmaraş firması yok.

İŞTE O HİLELİ ÜRÜNLER VE FİRMALAR

Yorumlar (8)
okan 5 ay önce
bence denetleyen kurum işini eksik yapıyor yoksa maraşta kesin vardır :)
DULKADİROĞLU 5 ay önce
K.MARAŞ'I BU LİSTEDE GÖRMEMEK SEVİNDİRİCİ :)
Mürsel bilgen 5 ay önce
Kahramanmaraş ta bir çok marketlere ben
Yumurta dağıtımı yapıyorum.
Bizim de gördüğümüz gibi.
Elhamdülillah hileli ürün yok.
KAHRAMANMARAŞ lı üreticiler gerçekten daha vicdanlı ve namuslu.
Araştırmacı 5 ay önce
Ancak açıklanıyor.çözüm sonuç nerde
maraşlı 5 ay önce
piyasada varsa alma diyor anlamadın mı
HAKAN 5 ay önce
MARAŞIMIZ diğer şehirlere göre daha namıslı :))
maraşın yerlisi 5 ay önce
Hele şu çarşı lokantacı kebapçı dönerci vs yemek yapan yerlerin özellikle imalatları bir denetleyin bakalım. Açık bulmak için değil kontrol için devletin memuru işini doğru yaparsa esnafta daha dikkatli olur. Gıda işi bu gıdanın olduğu yerde illaki haşerat olur buraların iyi ve düzenli temizlenmesi lazım , işin içinde olanlar ne demek istediğimi iyi bilirler , Birde eski ahilik geleneği kalmadı , bazı esnafların dini imanı para bu tür insanların iyi denetlenmesi lazım , daha çok kazanma hırsı ile malzemeden çalanlar var , bu sözlerimi okuyan haris tipliler iyi bilir.
TESK 5 ay önce
Eski ahilik geleneği kalmadı mı, Tevellüt kaç 1400 filan mı
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?