Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Banka Maaş Promosyon İhalesi Gerçekleştirildi

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve yetkili sendika olarak Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanlığının iştirak ettiği banka maaş promosyon ihalesinde sağlık çalışanlarını memnun eden rekor bir fiyat elde edildi.

EKONOMİ 24.10.2019, 13:22
Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Banka Maaş Promosyon İhalesi Gerçekleştirildi
banner257

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ve yetkili sendika olarak Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanlığının iştirak ettiği banka maaş promosyon ihalesinde sağlık çalışanlarını memnun eden rekor bir fiyat elde edildi. İhale sonunda il genelinde tüm çalışanlara 5 yıl için tek seferde T.C. Ziraat Bankası tarafından peşin olarak 5.820 TL promosyon ödenmesine hak kazanıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarını kapsayan bir banka maaş promosyon ihalesinin başarıyla tamamlandığını belirterek Bankayla yapılan 5 yıllık anlaşma sonucunda sağlık personellerine 2020 ocak ayından geçerli olmak üzere tek seferde 5.820 TL promosyon ödeneceğini dile getirdi.

Yapılan promosyon anlaşmasının tüm sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını söyleyen İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ ihale sürecinde emeği geçenlere ayrıca teşekkür etti.

Yorumlar (10)
ede 8 ay önce
TAŞERON OLARAK ÇALIŞIRKEN SÖZDE KADROYA GEÇEN VE HALA ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN PERSONEL BU PROMOSYONDAN YARARLANMAMIŞTIR.YANİ TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI DEMEK YANLIŞTIR.
asgari vatandaş 8 ay önce
e gözünüz aydın.biz napıcık özel sektörde bizim maaşların banka promosyonunu patronlar yiyor devlet bu işe el atarmı acep..
işçi 8 ay önce
Herkes almadı Taşerondan kadoya geçenler hariç.
vesselam 8 ay önce
kalk bir personelini tanı müdür bey, bundan öncekiler gibi olma. yoksa gittiğin yerlerde tanımazlar seni, ayazda kalırsın
langsam 8 ay önce
emniyet promosyonu aylık 63 tl. insallah bu anlaşmada 75 tl olur. tesekkurler emniyet yiyicileri.
Kadir 8 ay önce
Emeği geçen herkese teşekkürler.
Bu sefer dokunulmadan hepsi personele verilecek.
İdari müdüre kalsa zinnik koklatmazdi...
Sağolsun Ali Nuri bey personelini sever hakkını yemez.
Bizde kendisini seviyoruz....
Saygılarımla.
ADALET 8 ay önce
Bundan önce anlaşması olup, devam edenlerin durumu ne olacak, fark verilecekmi, bu hususta bir açıklama istiyorum.
Sade Vatandaş 8 ay önce
Hak ve adalet eşitsizliği dedikleri bu işte.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?