Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesindeki Kurban Satış Noktası hazır!

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin bölgesinde oluşturduğu Kurban Satış noktasında son hazırlıklar da tamamlandı. Belirlenen kurban satış yerlerinde satışların da başladığı gözlendi.

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesindeki Kurban Satış Noktası hazır!

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin her yıl belirlediği geçici kurban satış noktasında son hazırlıklar da tamamlanarak kurban satışına başlandı. Geçtiğimiz yıl kurulan Yavuzselim Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi doğu bölümünde bu yıl da kurban satış işlemi gerçekleştirilecek. Kurban satış alanında gerekli alt yapı çalışmalarını başlatan Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşların ihtiyacına yönelik alanda önemli çalışmalar yaptı.
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da alanda tuvalet ve su ihtiyacıyla ilgili çalışma yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, bu konuda satıcıların ve alıcıların mağdur olmayacağını bildirdi. Alanda gerekli düzenlemelerin titizlikle yapıldığı bildiren Dulkadiroğlu Belediyesi, vatandaşların alışverişlerini rahat yapmalarını adına her türlü hizmeti yaptıklarını bildirdi.
KURBAN KESİM NOKTASI DA OLACAK
Aynı alan içerisinde mobil kesimhanenin de hizmet vereceği bildirildi. Dulkadiroğlu Belediyesi’ne ait olan mobil kesimhanenin Kahramanmaraş Kasaplar Odası tarafından vatandaşa kesim hizmeti sunacağı aktarıldı. Mobil kesimhane ile ilgili detayların ilerleyen günlerde açıklanacağı da ayrıca bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
odiseur
odiseur - 5 ay Önce

şuraya bak dulkadiroğlu belediyesi 90 yılları oynuyor

EDEM
EDEM - 5 ay Önce

12 ŞUBAT KURBAN SATIŞ YERİ HİÇ OLMAMIŞ MEMLEKET NE KADAR SAHİPSİZ.ŞEHRİN GİRİŞİNE ONU DA BIRAK İÇ ANADOLUYU DOĞU İLLERİNE BAĞLAYAN HATTA ULUSLAR ARASI YOLA KURBAN SATIŞ YERİ YAPMIŞLAR.TRAFİK FELÇ DEMEKTİR.

SIRADAKİ HABER