Kahramanmaraş Piazza’nın otomobil talihlisi öğretmen oldu

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hayalleri süsleyen son model otomobili, yapılan çekilişle sahibini buldu. Otomobil öğretmen Berfin Yıldırım’a çıktı.

Kahramanmaraş Piazza’nın otomobil talihlisi öğretmen oldu

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hayalleri süsleyen son model otomobili, yapılan çekilişle sahibini buldu.

Hesaplı alışveriş imkanlarının yanı sıra düzenlediği kampanyalarla da çekim merkezi olan Piazza’nın sıfır kilometre otomobilinin sahibi, merkez Onikişubat ilçesinde ikamet eden bir bayan öğretmen oldu.

AVM’nin ortak kullanım alanında Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda yapılan çekilişi ziyaretçiler de büyük bir heyecanla izledi. Çekilişe, 9 Temmuz ile 6 Kasım tarihleri arasında, 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak, bu alışverişlerini danışma birimine sunup, çekiliş kuponu alanlar dahil edildi.

Piazza ziyaretçilerinin de izlediği, heyecanın doruk noktasına ulaştığı çekilişte, 125624 numaralı kuponun sahibi Berfin Yıldırım, son model Fiat Egea’nın sahibi oldu. Bir de yedek talihlinin belirlendiği çekiliş, AVM ziyaretçileri tarafından; Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkililerinin gözetiminde yapıldı.

Şans topları torbalardan çıkarılırken büyük bir heyecanın yaşandığı çekiliş sonrası talihli Berfin Yıldırım, mutlu haberi AVM yetkililerinin aramasıyla öğrendi. 15 dakika içinde ulaştığı AVM’de büyük heyecan yaşadığı gözlenen Berfin Yıldırım’ın Kahramanmaraşlı olduğu, Onikişubat ilçesinde yaşadığı ve sözleşmeli öğretmen olarak çalıştığı bildirildi.

Talihli Berfin Yıldırım’a, hayalleri süsleyen son model otomobili, gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle teslim edilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin
Yasemin - 8 ay Önce

Ne tesadüf öğretmenler gününe denk gelmiş

n. dede
n. dede - 8 ay Önce

hep zenginlere çıkar zaten

asd
asd @n. dede - 8 ay Önce

Hep zengine neden çıkar? çünkü garibanın alış veriş yapacak durumu yok

mzsgr
mzsgr @n. dede - 8 ay Önce

niye hep zenginlere çıkr zaten dedin be kardeşim...
kadın sözleşmeli öğretmenmiş... yani göreve en fazla 2-3 sene içinde başlamış ve 3 bin tl civarında maaşı var...

ömer
ömer - 8 ay Önce

İsmi sakıncalı

Mehmet Gülücü
Mehmet Gülücü - 8 ay Önce

Ya sanki geçen yılda mı öğretmene çıkmıştı?

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154