Kahramanmaraş'ta Çarşı Pazarda Şenlik Var indirim kampanyası başladı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) organizasyonu ile kentte, "Çarşı Pazarda Şenlik Var" temalı 7 gün boyunca, 46 sektörde yüzde 46'ya varan indirimli ürünlerin yer aldığı alışveriş kampanyası düzenlendi.

Kahramanmaraş'ta Çarşı Pazarda Şenlik Var indirim kampanyası başladı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) organizasyonu ile kentte, "Çarşı Pazarda Şenlik Var"  temalı 7 gün boyunca, 46 sektörde yüzde 46'ya varan indirimli ürünlerin yer aldığı alışveriş kampanyası düzenlendi.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun, Atatürk Meydanı'nda kampanyanın tanıtımında yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş'ın bugün, ekonomik, sosyal, kültürel bakımdan Türkiye'nin en önemli kentlerinden birisi haline geldiğini belirtti.

Oda olarak ekonominin gelişmesi için tüm güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Zabun, öncülüklerinde, şehirde çok büyük, kapsamlı bir alışveriş ve indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.

Zabun, bu yıl ilki düzenlenecek, yüzlerce firmanın katılımıyla önemli oranda indirimlerin yapılacağı "Çarşı Pazar'da Şenlik Var" temalı alışveriş günleri etkinliğin 17 Kasım Pazar gününe kadar devam edeceğini belirtti.

Kampanyanın önemine dikkat çeken Zabun, şunları kaydetti:

"7 gün boyunca, 46 sektörde yüzde 46'ya varan indirimli ürünler ve daha birçok fırsatlar değerli hemşehrilerimizle buluşacak. Kampanyamız şehrimizin ticari ve sosyal gelişimine  farklı bir boyut kazandıracak. Etkinliğimiz boyunca, pek çok marka, avantajlı kampanya ve indirimleriyle halkımıza en iyiyi en ucuza sunacak."

Konuşmanın ardından pazar duası yapıldı.

Daha sonra Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KMTSO Başkanı Serdar Zabun, oda başkanları ve diğer ilgililer, tarihi Kapalı Çarşı'da gezerek vatandaşa ve esnafa kampanyayı anlattı.

Kampanyaya Kahramanmaraş Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), esnaf ve sanatkarlar odalarının yanında tüm kurum ve kuruluşlar destek veriyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ede
Ede - 2 ay Önce

Çarşıda pazarda şenlik varda millette para yok Ede işadamlarına sesleniyorum azıcık fedakarlık edip şu çalişanlariniza biraz daha fazla maaş verirseniz asıl şenlik o zaman olacak

Millet
Millet - 2 ay Önce

Millet acından ölüyor siz kampanya yapıyorsunuz sizede bu yakışır böyle devam....

Hmmm
Hmmm - 2 ay Önce

Şenlik mi yapacaksınız 15 20 bin her kodaman alış veriş yapsa esnaf 5 ay rahatlar.

Hkn
Hkn - 2 ay Önce

Adamlar alışverişlerini Maraş’tan bile yapmıyorlar ki

bilirkişi
bilirkişi - 2 ay Önce

milletin parası hep kurumsal şirketlere gidiyor, avm lerde bilinçsiz alışverişler, araç giderleri, bankalar, iletişim, internet , bazı gıdaların pahalı olması, bu giderler kısılmadığı sürece , çarşı pazar ucuzluğuda işe yaramaz , çünkü parası kalmıyor ....

cengiz
cengiz - 2 ay Önce

böyle kampanya mı olur :) esnafa git sor şimdi hepsi kampanya da der ama her zaman ki fiyattan satıyodur çoğu..Bunun adı kampanya sadece..Gerçi kurumsal mağazalarda öyle..365 gün her mağazanın camında indirim,kampanya yazısı var orasıda ayrı bir konu... Hangi kurum hazırladıysa başarısız bir çalışma olmuş,daha ciddi,daha sistematik yapılabilirdi...

yavuzselim
yavuzselim - 2 ay Önce

millet acından ölüyor alım gücü sıfıra inmiş siz şenlik yaparak mı canlandıracaksınız yav güldürmeyin insanı

ulubatlı
ulubatlı - 2 ay Önce

millet halk ekmekten ekmek alabilmek için sabahın erken saatlerinde kuyruk oluyor siz bu halktan kopuk yaşıyorsunuz gerçekleri gözleriniz var görmüyor, kulaklarınız var duymuyor diliniz var konuşmuyorsunuz.
para yok paraaaaa halk ekmekten bedava ekmek alabilmek için derman kart a nasıl sahip olurum derdinde millet.


SIRADAKİ HABER