Kahramanmaraş'ta kaçak avlanan 1 ton 800 kilo balık imha edildi

AHRAMANMARAŞ'ın Pazarcık ilçesinde jandarma ekiplerince kaçak avladıkları 1 ton 800 kilo balıkla yakalanan 2 kişiye 15 bin lira para cezası kesildi. Balıklar ise imha edildi.

Kahramanmaraş'ta kaçak avlanan 1 ton 800 kilo balık imha edildi

KAHRAMANMARAŞ'ın Pazarcık ilçesinde jandarma ekiplerince kaçak avladıkları 1 ton 800 kilo balıkla yakalanan 2 kişiye 15 bin lira para cezası kesildi. Balıklar ise imha edildi.

Narlı Mahallesi'ndeki sanayi sitesinde devriye gezen jandarma ekipleri, M.B. (36) ve A.T.'nin (33) kullandığı minibüslerde sazan ve yayın balığı olduğunu belirledi. Ekipler yaptıkları incelemede toplam 1 ton 800 kilo ağırlığında olan balıkların kaçak avlandığını tespit etti. Pazarcık Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü ekipleri, M.B. ve A.T.'ye 15 bin lira para cezası kesti. Balıklar, insan sağlığına zararlı olabileceği değerlendirilerek imha edilirken, her iki araç jandarma trafik ekiplerince 15 gün süreyle trafikten men edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
EDELER
EDELER - 4 ay Önce

İMHA EDECEĞİNİZE GARİBANLARA DAĞIT DA SEVAP KAZAN YAZIK GÜNAH İSRAF YEMİNLE YAZIK YA

Ahmet Danıştı
Ahmet Danıştı @EDELER - 4 ay Önce

Gariban mı zehirlensin ?

yavuz
yavuz - 4 ay Önce

Kasapları fırınları lokantaları denetliyormusunuz insanlar at etimi yiyor ne yiyor

gökhan
gökhan - 4 ay Önce

koskaca büyük şehirde o balıkların saglıklmı degilmi diye inceleyecek birim yokmu neden imha ediyrsunuz dagtın garibana hadi inceleyecek kurum yok verin kediye hayvanlara tesinler

SIRADAKİ HABER

banner122