Kahramanmaraşlı Genç İş Adamlarından 200 Koli Erzak Yardımı

Kahramanmaraşlı genç iş adamları Ejder Susaçan ve Cemil Kebapcıoğlu Kızılay ve Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğüne 200 koli erzak yardımı yaptı.

EKONOMİ 06.04.2020, 17:32 06.04.2020, 17:51
Kahramanmaraşlı Genç İş Adamlarından 200 Koli Erzak Yardımı
banner257

-Onikişubat Belediye Meclisi’nin MHP’li Üyesi Ejder Susaçan ve ortağı Cemil Kebapçıoğlu, 200 ailenin temel gıda maddeleri ihtiyaçlarını karşıladı.

Dünyada ve ülkemizde milyonlarca insanı olumsuz yönde etkileyen Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “ihtiyaç sahiplerine yardım” kampanyasına, Onikişubat Belediyesi Meclis Üyesi Mimar Ejder Susaçan ve şirket ortağı İnşaat Mühendisi Cemil Kebapçıoğlu’da katıldı.

İlk etapta ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere, içerisinde değişik gıda maddelerinden oluşan 100 koli, Onikişubat Belediyesi yetkililerine teslim edildi. Ardından aynı kolilerden 100 adette Kızılay yöneticilerine teslim eden Susaçan ve Kebapçıoğlu, gazetecilerin sorularına, “Bu konuda konuşmayı doğru da bulmuyoruz ama her zaman devletimizin ve milletimizin emrindeyiz. Gerek Belediyemiz ve gerekse Kızılay ihtiyaç sahiplerini çok daha iyi biliyorlar, kendilerine güvenimiz sonsuzdur.” İfadelerini kullandılar.

Kızılay Kahramanmaraş Şube Başkanı Ökkeş Şerefoğlu, Kızılay’ın tarihten gelen bir devlet-millet sorumluluğu olduğuna dikkat çekerek, “Öncelikle kendi vatanımız başta olmak üzere, dünyanın her bölgesinde, nerede bir mazlum, mağdur ve ihtiyaç sahibi varsa Kızılay orada olur. Şu anda dünyanın başına dert olan bu virüs nedeniyle iş hayatında olan insanlar çalışamaz duruma gelmiştir. Bu nedenle bu gün yapılan bu yardımlar, çok önem arzetmektedir. Gerek Ejder bEye ve gerekse Cemil Beye çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (16)
cemil 2 ay önce
geçen yıl bir inşaat firması insanları dolandırmıştı, o dolandırıcılarda umarım coronayı hatırlarlar, malum corona garip gureba gibi değil, acıması yok
Mehmet 2 ay önce
450 kişiyi mağdur eden değilmi kebabçı
osman 2 ay önce
geçen sene bir inşaat firması şehri dolandırmıştı, birden hatırladım nedense, neyse Allah kabul etsin, inşAllah helal kazançtır.
Mehmet 2 ay önce
E hadi bakalım fabrikası kapanan lari yani bizi bulun da bunlardan verin.görelim madem riya nin dibine vurduk.tabi rüya da değil sek.
İbrahim 2 ay önce
İnsanları dolandırıp paraların üzerine konup günahmı çıkartıyorlar.Madem bu kadar dürüst hayır severler önce kul hakkından çalıp çırpmaktan vazgeçsinler 450 vatandaşı mağdur edip gündeme gelmeye kalkmasınlar haysiyetsizler
İsmail 2 ay önce
Hayrın gizli olanı makbul dur. Bunlar reklam kokan hareketler.
Ahmet dokuyucu 2 ay önce
Robin hood mübarek , milletin mağduriyetini ortadan kaldırmadan yarım projelerle insanların umutlrına bıçak çalarak
Ahmet dokuyucu 2 ay önce
Robin hood mübarek , yarım projelerle aynı yeri birden fazla kişiye satarak insanları mağdur edip ve hala bu leke altındayken yaptıklarına bak önce hakkına girdiğiniz insanların hakkını ödeyin reklam yapmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?