Kahramanmaraşlı İş adamları Özgül'ün atamasından memnun

Kahramanmaraşlı iş adamları Özgül'ün atamasından memnun olduğunu belirtti.

Kahramanmaraşlı İş adamları Özgül'ün atamasından memnun

Prof.Dr. Sami ÖZGÜL ‘ün Yüksek Öğrenim Kurumu(YÖK) tarafından Şehrimiz İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanması nedeni ile  Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından KASİAD hizmet binasında düzenlenen yemekli toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Ali ARPASATAN“Mesleğinde elde ettiği üstün başarıları, liyakatı ve insanlara karşı olan samimi davranışları ile şehrimizde ayrı bir yere sahip, toplumun her kesimi tarafından önemli görevler verilmesi daima arzu edilmiş olan Sayın ÖZGÜL’ün İstiklal Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanmış olmasını siyasetin çok isabetli kararlarından biri olduğuna inanıyorum. Bu atama iş dünyamız tarafından memnuniyetle karşılanmış olup, çok değerli hocamızın bu görevi başarı ile sürdüreceğine inancımız tamdır. Üniversitemizin gelişmesi ile ilgili her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazırız.”dedi. Daha sonra söz alan Prof.Dr. Sami ÖZGÜL ise;“Kahramanmaraş İş dünyasının göstermiş olduğu bu sıcak ve samimi ilgiye teşekkür ederek inşallah bana güvenenleri mahçup etmeden, Kahramanmaraş için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım, özellikle bu yemekli toplantıyı düzenleyen KASİAD Başkanı Sayın Ali ARPASATAN’a ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkürler ediyorum “ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
46 46
46 46 - 6 ay Önce

Ali çam abi burası kayserimi ? Antepmi ki zenginlerimiz üniversite fakülte yaptırsın onlara yazık 30 yıldır kırizle boğuşuyor dediğin kişiler.

Maraşlı
Maraşlı - 6 ay Önce

Tıpçıdan rektör olmuyor ksü de kaç kere denendi olmadı ne diim ki

ali çam
ali çam - 6 ay Önce

konuşma değil iş zamanı.... 2 yıl içinde tüm fakülteleri zenginlerimiz! yaptırsın. o zaman konuşsunlar. ki bir değeri olsun

Akademisyen
Akademisyen - 6 ay Önce

Sami Hocami tebrik ederim, böyle akademik anlamda dolu ve marasimizin evladi olan birini Debgici ve Erkoc niye istemiyordu ve baskasini getirmek icin calisiyirlardi. Hala anlam veremiyorum her ikisinede. Hocam adam gibi adam sizin destek versiklerinizi de bu millet gordu Karaaslan bunun en iyi ornegi.

KM
KM - 6 ay Önce

DOKTORDA REKTÖR,DOKTORDAN ODA BAŞKANI,DOKTORDAN ESNAF,DOKTORDAN SATILIK,DOKTORDAN ÇOK BİLMİŞLİK.VS.VS DOKTORDAN.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154