Müsiad Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yapıldı

Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu Başkanlığında bir araya gelen Müsiad Kahramanmaraş Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Yönetim Kurulunun Görev Dağılımı gerçekleşti

EKONOMİ 04.02.2019, 21:23 05.02.2019, 02:36
Müsiad Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yapıldı
banner257

Müsiad Kahramanmaraş Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirdi, Genel Kurulunun Ardından Görev Dağılımı Yapıldı.

Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu Başkanlığında bir araya gelinen genel kurulda Yönetim Kurulunun Görev Dağılımı gerçekleşti

Yapılan görevlendirmelere göre Şube Başkan Vekili Kurumsal İletişim & İlişkiler Başkanı Cüneyt Beyit, Teşkilatlanmadan sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Pekel, Sektör Kurulları Ve İş Geliştirme Başkanı Mehmet Sular, Bütçe Ve Mali İşler Başkanı Fatih Sarıkaya, Üye İlişkileri Başkanı Mustafa Gülçin, Dış İlişkiler Başkanı Harun Çiçekçi, Eğitim Başkanı Eşref Şekerli, Araştırmalar Ve Yayın Başkanı Hasan Cam oldu. 

Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, toplantıda yaptığı Konuşmasında Genel Merkezimiz Tarafından Genel Kurulumuza Çıkartma Yapıldı Diyerek Sözlerine Şu Şekilde Devam Etti.

“Geçtiğimiz Günler De Genel Başkanımız Ve Genel Başkan Yardımcılarımızla Gerçekleştirmiş Oluğumuz Genel Kurulun Arkasından Bugün Birbirinden Değerli Yönetim Kurulu Üyelerimizle İlk Toplantımızı Yapıyoruz. Burada Yönetim Kurulu Arkadaşlarımıza Çok Teşekkür Ediyorum” Dedi.

Kervancıoğlu Konuşmasının Devamında İse, Yönetim Kurulumuzla Görev Dağılımı Yapacağız Ve Sahalara İneceğiz Tabiki O Sahalarda İlk Yapacağımız İş Müsiad Üyelerimizle Beraber Kahramanmaraş’ımıza Neler Yapacağız Bunları Konuşacağız Dedi.

Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Kervancıoğlu, “Kahramanmaraş Müsiad Bu Dinamik Ekibiyle Dinamik Yönetim Kurulu Üyeleriyle İnşallah Kahramanmaraş’ımızı Türkiye’de En Güzel Bir Noktaya Taşıyacağız Yetmedi Dünyaya İsmimizi Duyuracağız Çünkü Biz Bu Yola Bir Hedefle Çıktık Bu Arkadaşlarımızla Beraber Bu Hedefimize Ulaşmış Olacağız” Dedi.

15 -16 Şubat Tarihlerinde Kahramanmaraş’ta Türkiye İstişare Toplantısı (TÜİT) Olacak Diyen Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu , “Bu Toplantı Tekstil ve Deri Sektörü ile Alakalı Bir Toplantı Olacak Tekstilci İş Adamlarımızla Şehir Dışından Kahramanmaraş’ımıza Gelecek Tekstilci ve Modacı Değerli İş Adamlarımızla Beraber Bu Tüit’imizide İnşallah Çok Güzel Bir Şekilde Gerçekleştireceğiz ”dedi.

Yorumlar (3)
akın bağcı 3 yıl önce
ALLAH ALALH ......şu resme bakın ilk ve son toplantı.okadar.görev dağılımına bakın o isimlerin ne iş yapacağı hakkında ne malumatı ne bilgi toplama imkanı var.sanki ülke seçimi kazandılar yeni bir dünya kurdular.böyle geldi böyle gider genel merkezden seçim için gelmediler baklava dondurma hediyeler iş olsun .
maraşşş 3 yıl önce
İlk önce Kervan Kristal Şubesinin fazla çıkmasını geriye çeksin...Orada iş yerlerinin otopark girişini kapatmış..Daha yetmiyor gibi kaldırıma araçlarını park ediyorlar,mal indiriyorlar..daha yetmiyor sanki araç yıkama yeri gibi arabalarını yıkıyorlar...Bu demek oluyor ki,bu kişi veya kişiler kul hakkına itibar etmiyor...
:) 3 yıl önce
Sadece gülüyorum :):):):):):)
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı