banner240

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü, 180 bin lira değil 62 bin 500 TL alıyorum

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, 180 bin lira maaş aldığı iddialarının doğruyu yansıtmadığını belirterek, huzur haklarıyla birlikte 62 bin 500 lira maaş aldığını söyledi.

EKONOMİ 09.10.2021, 16:47
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü, 180 bin lira  değil 62 bin 500 TL alıyorum
banner257
banner226

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, 180 bin lira maaş aldığı iddialarının doğruyu yansıtmadığını belirterek, huzur haklarıyla birlikte 62 bin 500 lira maaş aldığını söyledi.

Türkiye'de artan gıda fiyatları gündeme otururken, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, zincir marketlerin piyasadaki etkisini kırmak için Tarım Kredi marketleri sayısının artırılması talimatını vermişti.

üketiciye uygun fiyatlı ürünler sunan Tarım Kredi marketlerinin sayılarının artması için çalışma başlatılırken, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz'ın maaşıyla ilgili bazı medya organlarında iddialar ortaya atıldı. Poyraz ise 180 bin lira maaş aldığı söylemlerine yanıt verdi.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur'un konuştuğu Poyraz, görev yaptığı şirketleri ve nereden huzur hakkı aldığını gösteren tabloyu paylaştı. Fahrettin Poyraz, kanunlar uyarınca yönetim kurulu başkanı olduğu şirketlerin yalnızca birinden Gübretaş'tan 12 bin lira aldığını, ayrıca Tarım Kredi Kooperatifleri ve Birlikleri Personeli Sosyal yardım Vakfı'ndan da 5 bin 750 lira huzur hakkı aldığını açıkladı.

180 bin lira maaş iddialarını yalanlayan Poyraz bu rakamın 4'te biri kadar maaş aldığını söyledi. Fuat Uğur, bu açıklamalarda sonra Poyraz'ın huzur haklarıyla birlikte yaklaşık 62.500 TL maaş aldığını yazdı.

banner261
Yorumlar (9)
Samet 1 hafta önce
Vah vah içim acıdı ne kadar da az alıyormuş… Alnı secdeli,hak hukuk bilir diye ülkeyi teslim ettiğimiz insanlar besmele ile ülkeyi göz göre göre soyuyorlar hortumluyorlar . Allah burnunuzdan fitil fitil getirsin inş haksız yere yendiğimiz bu paraları …
veli kaya 1 hafta önce
62 bin maaş mı olur yahu? Adam bizim yılda kazanamadığımızı ayda alıyormuş
M ali 1 hafta önce
Allahdan korkun budar maaşmı olur ya asgari ücreyli 1500 tl maaş alan emeklinin hali ne olacak el insaf
Hüsin 1 hafta önce
Kuru ekmek yiyorsanız aç değilsiniz :)
Vatandaş 1 hafta önce
Vaybe yazik az aliyormus.hadi millet eller cebe
Kemal Alptekin 1 hafta önce
Siyasal İslamcılar ve Bir Lokma Bir Hırka diyerek geldiler.
işte SİYASAL İSLAMCILAR din, Allah diyerek 62500 TL maaş aldıklarını da itiraf ediyorlar.
10 milyon insan İşsiz, Türkiyenin yarısı asgari ücrete talim ediyor.
Millet geçinemiyor, bu zevat çıkmış 62.500 TL aylık alıyor
Ülkeye ne hizmet ettinde 62.500 TL alıyorsun

bizden yana Haram Olsun
ENE 6 gün önce
Bunun bir de emekli milletvekili maaşı vardır.
vatan evladı 1 hafta önce
ayıp ayıp bırde çıkmış açıklama yapıyor. önce marketlerindeki pahalılığı düzenle piyasa fiyat araştırması yaptır ve bir an önce fiyatları piyasanın altında sat % 10 - %20 hemde en az direk üreticiden alıyorsun aldığın maaşı haket önce . türkiye genelince kurumuna alınan personelde işler babadan oğula geçmesin babası emekli olmadan oğlunu kızını almıyorsundur umarım reis sorarsa verecek cevabınız yok. hoş şuaralar kurum yöneticilerinde bahane çok arsızlık çok yüksek seviyede oda ayrıda. hayırlısı hakkımızda. bence reise bilgiler sağlıklı ulaşmıyor bence yakın cevresine sormasın bu tür konuları. gazetecilerde para aldıklarını övüp, reklam karşılığı abartı rakamlar vermeyenleri yerin dibine sokmasın objektif olun ekip kurun araştırmaları siz yaptırın sonuçlarını gerçek haber olarak verinki ülkeye faydanız olsun diye düşünüyorum...hayırlısı inşAllah
Ben Been 6 gün önce
Bu huzur sizden başka kimseye hak olamıyor mu acep?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak 05:08
Güneş 06:28
Öğle 12:25
İkindi 15:38
Akşam 18:12
Yatsı 19:26