TOKİ Kahramanmaraş'ta 135 adet konutu 10 bin peşinat ve 524 lira taksitle satışa sundu

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kahramanmaraş'ta 135 adet konutu dün itibariyle satışa çıkardı. Başvurular 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. İşte TOKİ'nin Kahramanmaraş'ta satışa sunduğu o konutlar.

TOKİ Kahramanmaraş'ta 135 adet konutu 10 bin peşinat ve 524 lira taksitle satışa sundu

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kahramanmaraş'ta 135 adet konutu dün itibariyle satışa çıkardı. Başvurular 31 Ekim tarihine kadar devam edecek. İşte TOKİ'nin Kahramanmaraş'ta satışa sunduğu o konutlar.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafında açıklanan listeye göre Kahramanmaraş'ta satışa çıkarılan konutlar şu şekilde açıklandı:

Kahramanmaraş Pazarcık Alt Gelir Grubu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 89 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Ekim 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacaktır.

Kahramanmaraş Pazarcık Orta Gelir Grubu Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 30 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Ekim 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacaktır.

Kahramanmaraş Türkoğlu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca;  Kahramanmaraş Türkoğlu bu konut projesi kapsamındaki 8 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile 08 Ekim 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında ekte yer alan şartlarda Açık Satışa sunulacaktır.  

Konutların satış işlemleri; T.C Ziraat Bankası A.Ş’nin Kahramanmaraş İlindeki yetkili tüm şubeleri aracılığıyla yürütülecektir. Konutlar teslimli olarak satılacağından KDV ile diğer vergilerin satış sözleşmesi sırasında yatırılması gerekmektedir.

Kahramanmaraş Türkoğlu Alt Gelir Grubu

Kahramanmaraş Türkoğlu 190 adet konut projesinde; İdaremiz stokunda bulunan 2+1 nitelikli 8 adet alt gelir grubu konutu; kurasız başvuru önceliğine göre 08 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacaktır.  

Kahramanmaraş Türkoğlu Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş’nin Kahramanmaraş İlindeki yetkili tüm şubeleri aracılığıyla yürütülecektir. Konutlar teslimli olarak satılacağından KDV ile diğer vergilerin satış sözleşmesi sırasında yatırılması gerekmektedir.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 9 ay Önce

kahramanmaraş merkez e 1000 konutluk toki projesi lazım

ÖKKEŞ
ÖKKEŞ - 9 ay Önce

MARAŞ MERKEZEDE GİRSE TOKİ ŞU MÜTAAHİTLERİ SİLİP SÜPÜRSE

TC'li
TC'li - 9 ay Önce

TOKİ'nin yaptığı bu evler güya dar gelirli vatandaşın ev sahibi olması içindi ama şöyle bir bakarsak yatırım amaçlı ikinci üçüncü evlerini alanları görüyoruz... alıcılar mal bildirimi yapmalı başka evi olanlara satış yapılmamalı.

Ömer
Ömer - 9 ay Önce

Merkezde niyok umarım bu seçim yatırımı değil

ahmet
ahmet - 9 ay Önce

merkezde adam yokmu?

Sevinc
Sevinc - 9 ay Önce

Maraş merkezde toki evleri yapılsada bizim gibi dar
Gelirli insanlarda evsahibi olsak çok güzel olurdu lütfen sesimizi duyun başka şekilde kimse ev sahibi olmaz bu banka faizleri dahada yükseldikçe ev almak hayal oldu

Hasan
Hasan - 9 ay Önce

Başvuru önceliği nedir arkadaş? İlk başvuruyu kimler yapacak sanıyorlar? Kim ne zaman duyacak da bu kadar az daireye yetişecek de hak kazanacak? Yap kura sistemini eğer adilsen. Asgari ücretlinin dışında kimseyi de sokmamak lazım ayrıca

Maraz
Maraz - 9 ay Önce

Yalan adam kandırma bu böyle milleti kandırıyorlar dar gelirlilere konut yapıyoruz diyorlar sonrada istediklerine veriyorlar

Ali
Ali - 9 ay Önce

Hep yandaşalar alıyor %10 u dar gelirli insanlar alıyor

Gamze Yalçın
Gamze Yalçın - 9 ay Önce

Maraş merkezde yokmu Toki lütfen sesimize kulak verin üniversite yolunda son bir yıldır mantar gibi konutlar türedi ama bizim gibi tek maaşlı dar gelirli insanların bu konutlara gücü yetmiyor lütfen sesimizi duyun bizimde bir evimiz olsun artık


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154