Başkan Ataç STK’larla buluşmayı sürdürüyor

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç sivil toplum kuruluşları (STK) ile bir araya gelmeye devam ediyor.Bu kapsamda Alanyurtlular Derneği, Karatepe Sosyal Yardımlaşma Derneği, Elektrik Mühendisleri Odası, Liberal Demokrat Parti (LDP) Eskişehir...

ESKİŞEHİR 01.03.2017, 12:30
Başkan Ataç STK’larla buluşmayı sürdürüyor
banner257

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç sivil toplum kuruluşları (STK) ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Alanyurtlular Derneği, Karatepe Sosyal Yardımlaşma Derneği, Elektrik Mühendisleri Odası, Liberal Demokrat Parti (LDP) Eskişehir İl Başkanlığı, Dorlion Arama Kurtarma ve Yumurcak Anaokulu yöneticileri Başkan Ataç’ı ziyaret etti.

Dernekler, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşları ağırlamaktan mutluluk duyduğu söyleyen Ataç, “Vatandaşlarımızın özellikle sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerini ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Bir kentin geleceğine ancak kentin kendisi karar verebilir. Eskişehir bu anlamda aktif yurttaş ve sivil topluk kuruluşları yönünden çok şanslı bir şehir. Sık sık bir araya geliyor, fikir alış verişinde bulunuyoruz. Her zaman söylediğim gibi kapım herkese açık” ifadelerini kullandı.

ivil toplum kuruluşları temsilcileri, Başkan Ataç ile sohbet ederek fikir alış verişinde bulundu. Zaman zaman belediyelerin çalışmalarından bahseden Ataç, konuklarının dilek ve önerilerini de dinledi.
Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:38
Öğle 12:48
İkindi 15:26
Akşam 17:48
Yatsı 19:08