Genç TEMA gönüllüleri yangın eğitimi aldı

Eskişehir Genç TEMA gönüllüleri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda temel yangın eğitimi aldı.Doğada her yıl yaşanan birçok yangın olayı sonucu binlerce hektarlık alan tahrip oluyor. Eskişehir Genç TEMA...

Genç TEMA gönüllüleri yangın eğitimi aldı
Eskişehir Genç TEMA gönüllüleri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda temel yangın eğitimi aldı.
Doğada her yıl yaşanan birçok yangın olayı sonucu binlerce hektarlık alan tahrip oluyor. Eskişehir Genç TEMA gönüllüleri de doğada gerçekleşebilecek yangın gibi felaketlerin önüne geçebilmek adına Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda temel yangın eğitimi aldı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Genç TEMA Kulübü ile Anadolu Üniversitesi Genç TEMA gönüllüleri, yangın felaketlerine kayıtsız kalamayarak, teorik olarak aldıkları eğitimlerin yanı sıra öğrendiklerini uygulamalı olarak da pekiştirdiler.
Doğa gönüllüleri, toplumda daha bilinçli, duyarlı ve her an felaketlere karşı hazır olabilmek için eğitimlere devam edileceğini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154