En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Fırıncılar Odası başkanından skandal hareket!

GÜNCEL 14.05.2019, 15:08

Kahramanmaraş zabıtası ile birlikte denetime çıkan Fırıncılar Odası Başkanı Erol Güneş, iddialara göre fırın çalışanlarını azarladığı yetmediği gibi birde fırça üstüne fırça kaydı.

Sosyal medyada binlerce kez paylaşılan videoda Erol Güneş’in fırın çalışanına söylediği sözler işte şu şekilde;’ Pide nasıl çıkartıyorsunuz ? Burada pide çıkartamazsınız. Kaç paraya satıyorsun ekmeği, 2.5 TL mi ? Sana verilen fiyat 3 TL neden 2.5 TL’ye satıp memlekette bozgunculuk ediyorsun sözünü söyledikten sonra ekmeği tezgaha atıyor. Listenizi verdik, getirsin alsın patronun!’

Bir oda başkanına yakışmayan bu sözler, bir çok vatandaş tarafından tepkilere neden oldu. Hiçbir günahı olmayan, fırın çalışanlarını fırçalayan kişi için derhal gerekli incelemeler başlatılmalıdır.

Fırıncılar odası başkanının yaptığı bu hakaretler, birçok fırıncı tarafından da tepki görürken, Fırıncılar odası başkanının kimlere güvenip veya kimlerden bu yetkiyi alarak fırın çalışanlarını fırçaladığı merak konusu oldu.

Yorumlar (18)
kemal açıkgöz 10 ay önce
o nimet öyle masaya vurulmaz sen dende başkan olmaz
Mustafa karadana 10 ay önce
Derhal o fırıncı odası başkanı görevden alınmalı
MARAŞLI 10 ay önce
PİDE 3 TL YE ÇOK PAHALI ALAN VAR ALAMAYAN VAR GARİBAN İNSANLAR EVİNE EKMEK GÖTÜREMEYEN VAR İŞİ OLMAYAN NE YAPSIN RAMAZANDA DA BİR PİDE YEMEK İSTEME SİNMİ BİR BAŞKANA YAKIŞIR DAVRANIŞMI EKMEĞİ ÖYLE ATMASI ....TOK ACIN HALİNDEN NE ANLASIN ONUN EKMEĞİ KURU TABİKİ
mıstık 10 ay önce
KARŞISINDAKİNİNDE UMURUNDA TELEFON ELİNDE KENDİNEMİ KONUŞULUYOR BAŞKASINAMI HİÇ
BNT 10 ay önce
fırıncılar adam olsa eğer derler ki bu oda başkanı 3 gün içinde istifa etmezse k.maraş fırınları ekmek üretmeyi durdururuz bakın bakalım ne oluyor olay meclise kadar gider.
erkan 10 ay önce
Tekelleşen, ucuz ekmek satılmasını istemeyen fırıncılara gösteri yapmış. oda seçimlerinde tekelci fırıncıların oyunu tekrar almak için şov yapmış. böyle oda başkanı mı olur ? bırak vatandaş ucuz ekmek yesin. serbest piyasa ekonomisi var isteyen istediği fiyata satar
tesk 10 ay önce
Yüksek kar marjından vazgeçmek istemeyen esnaf bu adamı yine destekleyecek, şehir de pahalı yemeye devam edecek.
Berberler odası aynısını yapmasa bari. Tablo fiyatı 30 lira, 15 lira verip çıkıyoruz. Palu ailesindeki Tuncer gibi gezeriz yoksa.
Haber 10 ay önce
Bu haberlerin yanında Ekonomi - Enflasyon - Kur -Faiz- Geçim -Sıcak Para haberleri istiyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın