AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer:

AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer diplomatik anlamda yapamadıklarını STK yapılanmaları ile sahada icra eden dış destekli derneklerin takipleri altında olacağını söyledi.Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Milletvekili Uzer, Gaziantep’te...

GAZİANTEP 14.03.2017, 18:19
AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer:
banner257

AK Parti Gaziantep Milletvekili Uzer diplomatik anlamda yapamadıklarını STK yapılanmaları ile sahada icra eden dış destekli derneklerin takipleri altında olacağını söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Milletvekili Uzer, Gaziantep’te çığ gibi büyüyen ve sayıları 250’i bulan yabancı derneklerin faaliyetleri ve kimler tarafından desteklendiğini takip ettiklerini belirtti.

Bu derneklerin takipleri altında olduğunu belirten Milletvekili Uzer, “Diplomatik anlamda yapamadıklarını STK yapılanmaları ile sahada icra eden dış destekli Dernekler bundan böyle yakın takibimizde olacak. Gaziantep’te çığ gibi büyüyen ve sayıları 250’i bulan yabancı derneklerin faaliyetleri ve kimler tarafından desteklendiğini takip etmeliyiz. Ayrıca Gaziantep’te 23-24 Mart’ta yapılacak Hollanda Krallığı’nın desteklediği STK diyalog toplantısını iptal eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i kutluyorum. Hollanda’ya anladıkları dilden cevap vererek, kardeş şehir Nijmegen protokölünü iptal eden Gaziantep Büyükşehir ve meclisini kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
banner112
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 15 Haziran 2021
İmsak 03:16
Güneş 05:03
Öğle 12:38
İkindi 16:30
Akşam 20:02
Yatsı 21:41