Anka’da Tıp Bayramı kutlandı

Özel Gaziantep Anka Hastanesinde görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden hastane yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı kutladı.Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, Yönetim Kurulu Başkanvekili...

Anka’da Tıp Bayramı kutlandı

Özel Gaziantep Anka Hastanesinde görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden hastane yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı kutladı.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdür Uzman Dr. Cengiz Bayram, Yönetim Kurulu üyesi Ali İhsan Sofuoğlu,14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla polikliniklerdeki doktorları ve sağlık çalışanlarını ziyaret edip, onlara gül verdiler.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Kaplan, gece gündüz demeden fedakarca çalışıp sağlık hizmeti sunan doktor ve sağlık çalışanların haklarının ödenemeyeceğini dile getirdi.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanvekili, Genel Müdür Dr. Cengiz Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu da, doktor ve sağlık çalışanlarının sadece bir gün değil, her gün hatırlanması gerektiğini vurgulayarak, hekimlere ve sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olaylarının hiç yaşanmamasını dilediler.

Doktor ve hastane çalışanları, hastane yönetimine bu özel günü unutmadıkları için teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER