Yavuzeli’nde yoğun sis ve kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi

Gaziantep’in Yavuzeli İlçesinde dün sabahtan itibaren başlayan ve bugün sabah saatlerinde de devam eden sis ve rüzgarın beraberinde getirdiği kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.Bugün etkisini daha da arttıran soğuk hava, sis, rüzgar ve...

Yavuzeli’nde yoğun sis ve kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi
Gaziantep’in Yavuzeli İlçesinde dün sabahtan itibaren başlayan ve bugün sabah saatlerinde de devam eden sis ve rüzgarın beraberinde getirdiği kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Bugün etkisini daha da arttıran soğuk hava, sis, rüzgar ve kar yağışı nedeniyle Gaziantep - Adıyaman Karayolu görüş mesafesi yer yer 15-20 metreye kadar düşüyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık’tan taşımalı eğitim yapan Gaziantep il genelindeki bütün okullar 14.12.2016 Çarşamba günü öğleden sonra yoğun kar yağışı nedeniyle tatil edildiğini ifade etti. Sürücüler, soğuk hava, sis, rüzgar ve kar yağışı nedeniyle araçlarını kullanmakta zorluk yaşadı. Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğine bağlı trafik ekipleri, sürücüleri sis lambalarını yakmaları ve sabah saatlerinde buzlanmaya da dikkat ederek araç kullanmaları konusunda uyardı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER