Ahmet Özdemir Göksun'u ziyaret etti

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Göksun ziyaretinde yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakının sadece Türkiye’nin bekası için değil, umudunu Türkiye’ye bağlamış dünyada ki tüm mağdur milletlerin bekası için kurulduğunu söyledi.

Ahmet Özdemir Göksun'u ziyaret etti

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Göksun ziyaretinde yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakının sadece Türkiye’nin bekası için değil, umudunu Türkiye’ye bağlamış dünyada ki tüm mağdur milletlerin bekası için kurulduğunu söyledi.

Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer ile birlikte Kanlıkvak, Bozhüyük, Taşoluk ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimlerinin küçümsenip basite indirgenmeye çalışıldığına işaret eden Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:

“Liderlerimizin yaptığı ittifakın bir kıymeti var. Devlet bey, Cumhurbaşkanımızla birlikte bu milletin bekasının ne kadar önemli olduğunu anlatmak için bu ittifakın için oldular. Yerel seçim sürecindeyiz. Olayı yerele indirgeyip küçümseyip basitleştirenler var. Fakat o kadar basit değil. Allah için hizmet ediliyor mu, ediliyor? Evet, hizmetin olduğu her yerde eksiklik vardır. Önemli olan eksikliğe kızıp davanızdan vazgeçmemek. Bu dava AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi davası olmaktan çıktı. Benim davam deseniz artık sizin davanız olmaktan da çıktı. Çünkü Filistin'deki Müslüman da sizden umut bekliyor, Çin'in eziyet ettiği Türkler de sizden umut bekliyor. Dünyada mağdur olmuş herkes umudunu bu ülkeye bağlamış. O yüzden Göksun Belediye Başkanına vereceğiniz oyun Çin'de de Filistin'de de bir karşılığı var. Ona göre oyunuzu vermeniz lazım. Biz milletimizi seviyoruz ve milletimize inanıyoruz. Allah içinde milletimize hizmet etmek niyetindeyiz.”

24 Haziran seçimlerinde Göksun’un Cumhur İttifakına yüzde 75 oy verdiğini anımsatan Özdemir, konuşmasına şöyle devam etti:

“24 Haziran seçimlerinde bu ittifak Göksun'da yüzde 75 oy aldı. Göksun'da FETÖ, şikayet, kırılganlık çok diyorlardı. Göksun'da hiçbir şey yok, Göksun sapasağlam dimdik durmuş ve yüzde 75 oy vermiş. Onun için biz size minnettarız. Biz sizin emrinizdeyiz. Siz bize ne söylerseniz biz onu kabul ederiz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız sizlere bir güzellik yaptı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, belediyeciliğin kitabını yazmış bir Göksun'lu arkadaşımız. Tüm Türkiye de, İstanbul belediye başkanı da, CHP'nin İzmir Belediye başkanı da Hayrettin Bey'i arar şu işi nasıl yapalım diye fikir alır. Bizim için bir şans olan Hayrettin Bey'in kıymetini bilmemiz lazım. Biz onun layıkıyla hizmet edeceğinden, sizin de ona destek olacağınızdan eminiz. Sizin davanıza, Cumhur İttifakına desteğinize mutmainiz. Bundan dolayı müteşekkiriz. Allah hepinizden razı olsun. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Göktürk
Göktürk - 4 ay Önce

Ya kardeşim bir kerede biz şunu yaptık diye söyleyin saklanmışınız c.başkanının arkasına siz ne işe yararsınız K.maraşta bence vekile gerek yok hiç vekil çıkmasın burdan benim kanım

mehmet
mehmet @Göktürk - 4 ay Önce

kendi fikri yok ki söylesin.iş güç bizans oyunu.mahir ünal ve saz ekibi maraşta dava siyasetini bitiren ekip.reise tam destek bunlara yooooooooook kardeşim.

smtkmlk
smtkmlk - 4 ay Önce

Akparti de konuşan bir adam varsa o da Erdoğan, kimse kendi fikirlerini söylemekte özgür değil. Papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar.
Belki de pot kırmaktan korkuyorlar.
Tek adamcılığı çıkaran sizlersiniz kendi ayağınıza sıktınız.

ZAMLAR
ZAMLAR - 4 ay Önce

ELEKTİRİK FATURASI BAKIYORUM FATURA 75 TL(42 TL AKTİF TÜKETİN+GERİSİ VERGİ)SU FATURASI 70 (TÜKETİM 35+VERGİ) HEP ZAM HEP ZAM ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN İNŞALLAH..DİĞER ZAMLRI SAYMIYORUM

Size diyorum
Size diyorum - 4 ay Önce

Beka sorunu yok bu ülkede keklikler

hade
hade @Size diyorum - 4 ay Önce

git ötede oyna

bırakın masal okumayı...
bırakın masal okumayı... - 4 ay Önce

17 yılda tarımı ne hale getirdiniz ortada, bir tane abrika kurmadınız, elimizdekileri de sattınız. Turizmde ne yaptığınızı anlatmaya gerek bile yok. pahalılık almış başını gidiyor. sahi maraşın tüm komşuları süper ligte oynarken maraşspor nerede? Hala çıkmışsınız cumhurbaşkanı söyle dedi böyle dedi. Allah için siz ne yapıyorsunuz şu Maraş için?

rozturk.59
rozturk.59 - 4 ay Önce

Göksun da Keklik Bolluğu...!!!??? :))))))))))))))))))))))

oğuz
oğuz - 4 ay Önce

aman sn vekil bey siz bu adamı aday olmadan tanıyormusunuz da bukadar atıp tutuyorsunuz.ya adamın hali ortada bir tek hedef proje sunamıyor,sn cumhurbaşkanımız şöyle dedi böyle hedef gösterdi vs.yazık oldu maraş ımıza yazık.elbette ne yapsın özdemir onu listeye yazdıran sn ünal ı kızdımamsı lazım yoksa çizik yer.

WQW
WQW - 4 ay Önce

BU ÜLKEDE BEKA SORUNU FALAN YOK, BÖYLE BİR ALGIYLA MAĞDURİYET EDEBİYATINA SOYUNMAYIN. SADECE VE SADECE SEÇİMİ KAYBEDERSENİZ SİZİN BEKA SORUNUNUZ VAR. HANİ BAKANINIZDA DİYORYA KAYBEDERSEK ANAMIZDAN EMDİĞİMİZ SÜTÜ BURNUMUZDAN GETİRİRLER DİYE HAH İŞTE SİZİN BEKA SORUNUNUZ İŞTE TAMDA BUDUR.

Tekin
Tekin - 4 ay Önce

Bekamı beka sadece halkamı yüklediniz siz siz ankarada hayatınızı yaşayın. 30 bin lira maaş alın hadi düşürün maşınızı 10 bin liraya bekanızı göreyim. İgce yoldan cıktılar. Kac kere Filistine gitdiniz biz sizin yanınızdayız kardeşlerim dediniz. Kaç kere dogu Türkistan'a gitdiniz hadi oradan hadi oradan. Şakşakcılar sizi rahmetli Erbakan hayata olsaydı size bunu söylerdi eminim

kahramanmaraşlı
kahramanmaraşlı - 4 ay Önce

sayın vekilim siz önce makamınızı arayıpta size ulaşamıyan vatan daşları arayınız sayın vekilim

ede
ede - 4 ay Önce

soğan kaç lira?

HALİL
HALİL - 4 ay Önce

Ahmet bey 2018 hazirandan bu yana millet vekilisiniz şu fakir millete ne kadar maliyetiniz oldu biliyormusunuz bir maliyeti hesaplayalım bir de k.maraş a katkıda bulunduğun hizmeti size yemin ederim bu milleti beka yınan vakayınan korkutup oy alabilirsiniz ama ALLAH sizi affetmeyecektir k.maraş a hiç bir hizmet yok kaç yıl oldu k.maraş göksun yolu başlayalı fatih beyin projeleri vardı ne oldu belediyelerin ne kadar borçları var ne kadar faiz ödüyorlar onları da söyle .

KahramanÖkkeş
KahramanÖkkeş - 4 ay Önce

Göktürk Bey sizlere aynen katiliyorum.Bu şehrin her yerinde gece kondu sorunu var ben bu zamana kadar ne bir vekilden ne bir belediye baskanindan bu sorunun birakin çõzümünü:))bu sorunun dile getirildigini dahi duymadim.Ne kadar trajikomik degil mi!!!!? Yüce Isa bu memleketi korusun:D:D

46
46 - 4 ay Önce

eyt

Ali
Ali - 4 ay Önce

Kendi fikri yokki söylesin reis olmasa size oy falan vermeyiz de işte ne yapalım.o.maras ta dava siyasetini bitirenlerden biridir faydası olmaz bu memlekete.


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154