Başkan Apohan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı yayınladı!

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Genel 03.12.2021, 09:53
Başkan Apohan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı yayınladı!
banner257

Engelli vatandaşların mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba sarf ettiklerini dile getiren Başkan Apohan, "Engelli vatandaşlarımızın umutlarını yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba sarf edip çözümler üretmek en önemli sorumluluklarımızın başında gelmektedir. Çünkü engelli vatandaşlarımızın desteklenmeleri halinde neleri başarabileceklerini görüyor, onların yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarından büyük mutluluk duyuyoruz." dedi.

Başkan Apohan; Çünkü tüm insanlar aynı zamanda birer engelli adayıdır. Bu duygularla, engellerin kaldırıldığı bir dünya temennisiyle, bedenindeki engeli kendisine engel olarak görmeyip, toplumsal hayata devam eden engelli vatandaşlarımızın bu özel gününü kutlar, aileleriyle birlikte sağlıklı ömürler dilerim." dedi.

Yorumlar (1)
nurettin 2 ay önce
boş ya bunlar da sus pus
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı