Başkan Okay, emeği geçen herkese teşekkür etti

Başkan Okay, başta Ak Parti teşkilatları ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olmak üzere seçim çalışmalarına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Başkan Okay, emeği geçen herkese teşekkür etti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, seçim sonrasında bir teşekkür konuşması yaparak emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Okay, başta Ak Parti teşkilatları ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olmak üzere seçim çalışmalarına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
Okay, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Kahramanmaraş’ımız ve Dulkadiroğlu İlçemiz huzurlu bir seçim süreci geçirdi. İlçemiz Ak Parti’ye yine yüzde 70’e yakın bir oy desteğinde bulundu. Bu durum bizleri ağır bir sorumluluk altına almıştır. Bu sorumluluğun üstesinden geleceğiz. Bu seçim sürecinde vatandaşlarımızın rahat bir şekilde oy kullanması adına elimizden gelen gayreti gösterdik. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızı seçim sandıklarına taşıdık. Yaklaşık 2 bin 500 kardeşimiz sandık numaralarını ve alanlarını bizim kurmuş olduğumuz sistemden öğrendiler. Sonuç olarak güzel bir neticeyi elde ettik. Dulkadiroğlu’nda ve Kahramanmaraş’ımızda iyi bir sonuç elde ettik. Güzel bir seçim süreci elde ettik. Ak Parti teşkilatımız, belediye meclis üyelerimiz, mahalle temsilcilerimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalıştık. Yine Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları teşkilatlarıyla birlikte uyum içerisinde çalıştık. Onlarla da ortak çalışmalar yaptık. Cumhur İttifakı olarak zaferle bu seçimden ayrıldık. Dulkadiroğlu’muzu değiştirmek ve dönüştürmek için gece gündüz çalışacağız. İnşallah bu teveccühü karşılıksız bırakmayacağız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
ökkeş
ökkeş - 6 ay Önce

bizde sana teşekür ederiz yaptığın hizmetler için daha güzel hizmetler için devam başkanım hayırlı olsun

KÜÇÜKCERİT
KÜÇÜKCERİT - 6 ay Önce

UMARIM ÇAĞLAYANCERİT YOL PROJESİNİ GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ

RAMAZAN P
RAMAZAN P - 6 ay Önce

SYIN BAŞKANIM HAYIRLI OLSUN .GERI DÖNÜŞÜME HIZ VERMENİZİ BEKLİYORUZ.SARAYALTI CADDESİ ŞEHRİMİZİN EN GERNİŞ CADDESİ OLACAK ŞEHİR TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK DENİLİYOR . BIR AN ÖNCE BURAYA ÖNEM VERMENİZİ BEKLİYORUZ.

EDE 46
EDE 46 - 6 ay Önce

DÜRÜRÜSTLÜĞÜNÜZLE. HAKKINIZDA ŞAİBE OLMAMASI VE MÜTEVAZİLĞİNİZ NEDENİYLE MİLLETİN GÖNLÜNÜ KAZANDINIZ TEBRİKLER HAYIRLI HİZMETLER

furkan
furkan - 6 ay Önce

Başkanım şu suriyelilere daha çok denetleme yapın mümkünü varsa gönderin..saygılar

kayt
kayt - 6 ay Önce

başkanım Trabzon caddesine daha fazla bank istiyoruz.

MUSTAFA KÜÇÜKÖNDER
MUSTAFA KÜÇÜKÖNDER - 6 ay Önce

Hayırlı olsun hizmetlerinizin devamını bekleriz. Durnalı yolu asfaltı için de teşekkür ederiz.

yavuz
yavuz - 6 ay Önce

şu doğukent pazar yerinin mazgalları yok su gölleniyor bir an önce yaptırınız sayın başkan

SIRADAKİ HABER

banner122