Başkan Okumuş, AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamasında hangi fotoğraflara oy verdi

Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği Yılın Fotoğrafları oylamasına katılan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, haber kategorisinde, Arif Hüdaverdi Yaman'ın İşitme engelli hastayla iletişim, spor kategorisinde Fecri Barlık'ın Lastiklerden voleybol sahası, yaşam kategorisinde ise İsa Terli'nin 6 güzel adam fotoğraflarını oyladı.

Genel 17.12.2020, 13:11 21.01.2021, 14:33
Başkan Okumuş, AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamasında hangi fotoğraflara oy verdi
banner257
banner226

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Türkiye'nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarından "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde yayımlanan 750 binin üzerindeki kare arasından belirlenen 76 seçkin fotoğrafı inceleyen Okumuş, oyunu kullandı.

Okumuş, haber kategorisinde, Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "", yaşam kategorisinde ise İsa Terli'nin "6 güzel adam" fotoğraflarını oyladı.

Okumuş, AA'nın tüm dünyada toplumların sesi olduğunu söyledi.

AA çalışanlarını fedakarca gayretleri dolayısıyla tebrik eden Okumuş, "Anadolu Ajansının geleneksel etkinliğinde dünyadan ve Türkiye'den çok özel fotoğraflar paylaşılıyor. Bu kadar güzel işlere imza atan Ajansın oylamasına katılmaktan mutluluk duyuyorum." ifadesini kullandı.

Lastiklerden voleybol sahası

6 güzel adam

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı