Başkan Okumuş, sağlık çalışanlarını misafir etti!

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde ailelerinden, sevdiklerinden her türlü haklarından fedakârlık ederek büyük bir özveriyle görev yapan İlçedeki sağlık çalışanlarına, kısa süre önce yapımını tamamladığı Karapınar Su Parkında misafir etti.

Genel 15.11.2021, 16:56
Başkan Okumuş, sağlık çalışanlarını misafir etti!
banner257
banner226

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Sağlık çalışanlarının büyük özveriyle çalıştıklarını belirterek, " İlçemiz de yaklaşık iki yıldır pandemi ile mücadele ediyoruz. Bu pandemi döneminde iki yıldan beri en çok mücadele veren, gecesini gündüzüne katan değerli yöneticilerimize, sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Gerçekten çok yoruldular, belki psikolojileri de bozuldu, belki gerginlikte olabilir. Bu gerginliği bir nebze atabilmek için Beyoğlu’muzun güzel nadide nezih bir yeri olan su parkımızda sağlık çalışanlarımıza yemek eşliğinde yöresel türkülerin söylendiği, yöresel sanatçıların olduğu güzel bir etkinlik yaptık. Kendilerine bu etkinlik vesilesi ile kendilerine değer verdiğimizi gösteriyoruz.

Bizlerde ailecek Covid olduk. Hakikaten dışarıya göre hastane içerisindeki sağlık çalışanlarının ve hekimlerimizin 15-20 kat daha covid le yüz yüze geldiğini görüyoruz. Burada covidden dolayı şehit olan sağlık çalışanlarına da, Allah’tan rahmet diliyorum.

Hemşehrimiz Cemal Orçan geçen yıl covidden şehit oldu, geride kalanlarına uzun ömürler diliyorum. Sağlık çalışanları bizim başımızın tacı, Türkoğlu Belediyesi her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında. Türkoğlu İlçe Sağlık Müdürümüz, Türkoğlu Devlet Hastanesi Müdürlerimiz ve başhekimine bütün sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum.’dedi.

Şehrin Sanatçılarından Bilocan’ ın konser verdiği programdan sonra Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Covid-19 pandemi sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı bütün sağlık çalışanları adına plaket taktim etti.

banner261
Yorumlar (1)
furkan demirci 2 hafta önce
alin size bir kan emici daha kendileri ilcenin kanini emdi doymuyor
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı