Çevik Kuvvet’e ziyaretler sürüyor

İstanbul’da geçtiğimiz Cumartesi gecesi oynanan Beşiktaş-Bursaspor karşılaşması sonrası 37’si polis 44 kişinin şehit olduğu terör saldırısının ardından polislere ziyaretler devam ediyor.Bursa Düşünce Kulübü üye ve yönetimi Çevik...

Genel 15.12.2016, 02:29
Çevik Kuvvet’e ziyaretler sürüyor
banner257
İstanbul’da geçtiğimiz Cumartesi gecesi oynanan Beşiktaş-Bursaspor karşılaşması sonrası 37’si polis 44 kişinin şehit olduğu terör saldırısının ardından polislere ziyaretler devam ediyor.
Bursa Düşünce Kulübü üye ve yönetimi Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Müdür Yardımcısı Ahmet Tekin tarafından karşılanan kulüp üyeleri nöbette bulunan polislerle bir araya geldiler. Kulüp üyeleri, “Size özellikle acının simgesi olan karanfil getirmedik, sizin tadınız bozulmasın her zaman güler yüzlü olmanızı istiyoruz, Allah bir daha bizlere acı yaşatmasın, inşallah terör son bulur” diyerek baklava ikram ettiler. Bursa Düşünce Kulübü Genel Başkanı Ercan Yakut “Biz her zaman polisimizin yanındayız” dedi. Program sonrasında üyeler polislerle hatıra fotoğrafı çekildiler.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?