Diyet Restorant Foodwell Kahramanmaraş’ta açılış gerçekleştirdi!

Sağlıklı yemek yemek ve diyet uygulamak isteyenler artık Kahramanmaraş’ta açılan Foodwel’de buluşacak.

Genel 27.09.2021, 13:07
Diyet Restorant Foodwell Kahramanmaraş’ta açılış gerçekleştirdi!
banner257
banner226

Sağlıklı yemek yemek ve diyet uygulamak isteyenler artık Kahramanmaraş’ta açılan Foodwel’de buluşacak. Beslenmesine dikkat edenler ve spor yapanlar için dışarıda yemek yemek bazen büyük bir sorun haline gelebiliyor. Bu nedenle menüsünde fit yemek seçeneklerine yer veren Foodwel’e talep arttı!

Açılış kurdelasını ise TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, CHP İl Başkanı Esat Şengül, Parti üyeleri siyasiler ve bürokratlar kesti!

Yatırımcı ve FoodWell Yönetim Kurulu Başkanı Eylem Ulutop ise Kahramanmaraş’a böyle bir restaurant kazandırdığı için çok memnun olarak şunları kaydetti!

Hedeflerimiz insanlara diyette perhizin çok farklı olduğunu hissettirmek, insanlara diyet dediğimiz zaman direk olarak perhiz dediğimiz tatsız, tuzsuz glutensiz ürünler geliyor, sağlığı temsil ediyor bizimde amacımız burada insanları güzel bir şekilde sağlıklı düzenli yemek yemeye teşvik etmek,

Projemiz aniden gelişti, sonuç çok güzel bir emek var burada, Şehrimden gurur duyduğum için ilk şubemi Kahramanmaraş’a açtık böyle güzel yararlı bir mekanı kendi memleketime kazandırmak istedim, başarılı olduğumuzu düşünüyorum yoğun ilgiden dolayıda teşekkür ediyorum , bir kez daha doğru karar verdiğimi ispatladım, heyecanlıyım, mutluyum şehrimize Kahramanmaraş’a hayırlı olsun, yatırımcılarımızdan istediğim önemli bir şey var; memleketimize sahip çıkalım, bu mağazayı açmak istediğimde insanların bana sorduğu soru şuydu: Bu mağaza Kahramanmaraş’a fazla değil mi? Bende: hayır fazla değil bu kelimeye çok kırılıyorum, üzülüyorum bir bu şehrin sevdalısı olarak tüm yatırımcılarımız Kahramanmaraş’a en güzel mekanları, en güzel hizmetleri sunsunlar ve güzel şehrimizin sahip olduğu özlediği güzel mekanları, sosyal etkinlik mekanları açsınlar çok teşekkür ediyorum şehrimizin güzel insanlarını mağazamıza bekliyorum.

banner261
Yorumlar (1)
Hakkı topal 3 hafta önce
Bes 10 gariban la acsaydin. Şahit aileleri ile acsaydin. Gazilerle acsaydin. 65 yaş üzeri eşleri vefaat eden teyzelerle acsaydin açılışı keşke. Hayırlı olsun
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 20 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı