Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, devam eden projeleri incelemeyi sürdürdü

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 'Tüm ön yargıları yıkarak doğuya doğru gelişimin önünü açtık' dedi.

Genel 25.10.2021, 14:54
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, devam eden projeleri incelemeyi sürdürdü
banner257
banner226

Bertiz bölgesine yapılan gurup yolu projesini yerinde inceleyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, burada kısa bir açıklama yaparak ilçenin gelişimine dikkat çekti. Öncelikle sırt yolu olarak isimlendirdikleri gurup yolu projesine değinen Başkan Okay, bu yolun Bertiz bölgesinin ulaşımına sağlayacağı katkılardan bahsetti.
Keskin virajları ile büyük tehlike arz eden yolun daha güvenli hale getirildiğini aktaran Başkan Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “İlçemizin gelişmesi ve kalkınması adına ortaya koyduğumuz çalışmaları yerinde takip ediyoruz. Bu çalışmalardan biri de Bertiz bölgemize kazandırdığımız bu sırt yoludur. Öncesinde çok sorunlu ve tehlikeli olan bu yolun standardını yükselterek daha güvenli hale getirdik. Kısa süre sonra çalışmaları tamamlayarak yolun tamamını vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Ben vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”
DULKADİROĞLU DEĞİŞİYOR
İlçenin değişimine dikkat çeken Başkan Okay, şunları söyledi: “Özellikle Kamu Külliyesi projemizle birlikte ilçemizde her açıdan önemli gelişmeler yaşandı. Hem ekonomik hem sosyal hem de kültürel açıdan bu gelişimin devam edeceğinin altını çizmek istiyorum. Dulkadiroğlu’nun tarihi ve kültürü bu şehre değer katıyor. Bu değeri daha da zenginleştirme adına bizler de çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Tüm bu çalışmalar ilçemize büyük değer katıyor.”
Başkan Okay, değerlendirmesinin ardından devam eden projeleri incelemeyi sürdürdü.

banner261
Yorumlar (4)
esnaf 1 ay önce
şaun ki belediye başkanlarının içinde tek iş yapan ve rahatlıkla dürüst adam diyrbileceğimz tek başkan.büyükşehirin en büyük adayı bence.hiç değilse bu şehrin öz evladı.
xxl 1 ay önce
büyükşehir başkanı olacak adamsın bre
kazancı 1 ay önce
yalnız ardıç a 4 yıldan beri yapılmaya başlayan kullanılma imkanı olmayan ucube ahşap evleri bir ziyaret edin. ahşabları mahvolmuş. mimari olarak tam bir ucube. nasıl kim kullanabilecek. bir dostumla gdib bakalım halinde dedim.çık üst kata çıkamadı.ya çocuk yaşlı kimse çıkamaz. ama hadi bitti diyelim ne ağzı lafa yakışır insanlar ne güzel methiyeler düzerler.açıklasana başkan bu ucube evlere ka.lira harcandı, siz bu evlerde tatil yapabilecekmsiiniz.sn AKP vekilelri il ilçe başkanları lütfen gidinde görün 4 yıldan beri bitmedi bitse kullanılacak hali olmayan yapıyı.milleitn parası cart curt olmuş. kaç kez burayı ilan panolarında tanıttınız kaç kez.
Ahmet 1 ay önce
Adamsın adam..
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 04 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı