Dulkadiroğlu Belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor!

Dulkadiroğlu Belediyesi, sokak iyileştirme çalışmaları kapsamında Güzelyurt mahallesinde asfalt çalışması yaptı.

Genel 08.12.2021, 11:43
Dulkadiroğlu Belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor!
banner257

Güzelyurt mahallesinde bulunan sokakların iyileştirilmesi kapsamında asfalt çalışması yapan Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmaları tamamlayarak yolu vatandaşın hizmetine sundu.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları aktardı: “Mahallelerimizin her türlü ihtiyacını giderme adına yoğun bir çalışma yapıyoruz. En önemli konularımızdan bir tanesi de yollarımızın iyileştirilmesi ve yenilenmesidir. Bu kapsamda ekiplerimiz asfalt ve kilit parke çalışmalarına devam etmektedir. Güzelyurt mahallemizde asfalt çalışması yaparak iyileştirilen yolu hizmete sunduk. Her zaman söylediğim gibi vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır. Mahallelerimizi değiştirmeye ve dönüştürmeye devam edeceğiz.”

 

Yorumlar (1)
Kaya 2 ay önce
Sayın Başkan Birde Kozludere Mahallesi Edikli yoluna bir yama aracı göderseniz eksikler tamamlanır yol güzel olmuş elinize saglık ama edikli obası yolu bakılmamıış unutulmuş
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 23 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı