Dulkadiroğlu Belediyesi, Doğukent Spor Kompleksi projesinin çalışmasını sürdürüyor!

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın prestij projeleri arasında yer alan Doğukent Spor Kompleksi projesinde çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Genel 17.11.2021, 11:03
Dulkadiroğlu Belediyesi, Doğukent Spor Kompleksi projesinin çalışmasını sürdürüyor!
banner257
banner226

Göreve geldiği günden bu yana bölgesini geliştirmeyi ve kalkındırmayı hedefleyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bir çok prestij projesi ortaya koymuş ve hayata geçirmişti. Bu projelerden biri olan Doğukent Spor Kompleksi projesinde devam eden çalışmalar havadan görüntülendi. Çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiği bildirilirken, konuyla ilgili Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay değerlendirmelerde bulundu.
Başkan Okay, değerlendirmesinde gençlere yönelik yatırım vurgusu yaparak şunları kaydetti: “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizi geliştirecek ve kalkındıracak projeler ortaya koyuyoruz. Bu projelerin birçoğunu hayata geçirdik. Şuanda devam eden Doğukent çok amaçlı Yüzme Spor Kompleksi projesi de bunlardan bir tanesidir. Kapalı, açık ve mini havuzuyla bölgemize hitap edecek kapasitede bir tesis olacak. Bulunduğu alana değer katan ve gençlerimize büyük kazanımlar sağlayacak bir projedir. Şuanda çalışmaları yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu gibi projelerle geleceğimize yatırım yaptığımızı düşünüyorum. Özellikle gençlerimizin bu gibi projelerden faydalanmaları adına da gerekli çalışmaları yapıyoruz. Gençlerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Kahramanmaraş’a ve Dulkadiroğlu’na yakışır projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.”

banner261
Yorumlar (4)
çakır 2 hafta önce
SAYIN BASKAN YOLLARI GENİŞLETELİM........SAKARYA KAVSAGI ÇOK BERBAT VE DAR 2 ARAÇ ZOR GİDİYOR
hjhjjb 2 hafta önce
külliye yaptılar doğru düzgün yol yapmadılar güney cevre yoluna dahi bağlamadılar . daracık sokaklardan ana yol mu olur
esnaf 2 hafta önce
necati başkan maşAllahınız var keşke müdürlerinizde sizin kadar dürüst ve gayretli olsa.
Ali 1 hafta önce
3 yıldır devam ediyor inşaat maşAllah çok hızlı
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı