Hastanede şehit ve gazi yakınlarına öncelik sağlanacak

Bandırma Devlet Hastanesi'nde şehit yakınları ve gazilere kayıt, muayene ve diğer işlemlerde öncelik sağlanacağı bildirildi.Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Şenveli, yaptığı açıklamada şehit yakınlarına ve gazilere kayıt,...

Hastanede şehit ve gazi yakınlarına öncelik sağlanacak
Bandırma Devlet Hastanesi'nde şehit yakınları ve gazilere kayıt, muayene ve diğer işlemlerde öncelik sağlanacağı bildirildi.

Bandırma Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Şenveli, yaptığı açıklamada şehit yakınlarına ve gazilere kayıt, muayene ve diğer işlemlerde öncelik tanıma kararı aldıklarını belirtti. Şehit aileleri ve gazilere destek olmak ve onların yanlarında olduklarını göstermek amacıyla böyle bir uygulama yapmaya karar verdiklerini vurgulayan Şenveli, şu ifadeleri kullandı: “Hastanemizde şehit aileleri ve gazilerimize tüm işlemlerde daha kolay ve hızlı bir hizmet sağlanması için faydalı olabilmek adına birimlerimizi görevlendirdik. Bandırma Devlet Hastanesi ve sağlık çalışanları olarak bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan menfur saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına ve ülkemize sabır, saldırıda yaralanan gazilerimize acil şifalar temenni ediyoruz.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224