İyi Parti Kahramanmaraş Kadınlarından KAGİD'e ziyaret!

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Ayla Çiftçi, İYİ Parti Dulkadiroğlu Kadın Politikaları Başkanı Hacer Kahveci ve İYİ Parti Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Sayın Saide Adil Gönen, KAGİD'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Genel 01.04.2021, 11:10
İyi Parti Kahramanmaraş Kadınlarından KAGİD'e ziyaret!
banner257

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Ayla Çiftçi, İYİ Parti Dulkadiroğlu Kadın Politikaları Başkanı Hacer Kahveci ve İYİ Parti Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Sayın Saide Adil Gönen, Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği’ne (KAGİD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz günlerde KAGİD Başkanlığına seçilen Gazeteci Neşe Yıldızhan ve Yeni Yönetim Kurulu Üyelerine başar dileklerinde bulunan İYİ Partili kadınlar, dernek faaliyetlerine destek vereceklerini de belirttiler.

Dernek faaliyetlerinden ve gerçekleştirmeyi hedefledikleri projelerden bahseden Yıldızhan; “Çalışmalarımızda önceliğimiz girişimci kadınların sayısının artması, ülke ekonominse katkı sağlamları olacak. Aynı zamanda farkındalık oluşturan projelerle de kentimizin gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu anlamda siyasi görüşü ne olursa olsun, tüm kadınlarımızı KAGİD çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz” dedi ve nazik ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti heyetine teşekkür etti.

İYİ Parti Kahramanmaraş Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Ayla Çiftçi, İYİ Parti Dulkadiroğlu Kadın Politikaları Başkanı Hacer Kahveci ve İYİ Parti Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyesi Sayın Saide Adil Gönen de, Neşe Yıldızhan’ı gazeteci olarak takdir ettiklerini belirterek, kadınlar adına da önemli çalışmalara imza atacağına inandıklarını söylediler ve destek vereceklerini beyan ettiler.

SÜRPRİZ PASTA

İYİ Partili kadınlar, ziyarette pastalı bir sürpriz de yaparak, hep birlikte güçlüyüz mesajını verdiler.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak 04:32
Güneş 05:56
Öğle 12:38
İkindi 16:17
Akşam 19:11
Yatsı 20:30