Kahramanmaraş'ta bin 300 öğrenciye Akademi Kartı dağıtıldı

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde belediye tarafından üniversite sınavına hazırlanan bin 300 öğrenciye 'Afşin Belediyesi Akademi Kartı' dağıtıldı.

Genel 24.11.2021, 16:58
Kahramanmaraş'ta bin 300 öğrenciye Akademi Kartı dağıtıldı
banner257
banner226

Kahramanmaraş’ın seçkin ve başarılı 7 erkek 7 bayan kuaförünün içerisinde yer aldığı 14 kişiden oluşan şov takımı Kervanhan’da Şampiyonluğu kutladı.
Ana sponsorlarına kupa takdimi yapan ‘Kahramanmaraş Şov Takımı’ Kaptanı Ahmet Ceyhan, uluslararası güzellik ve sanat festivallerinde bilgi birikimi ve mesleki paylaşımlarla takımların kendilerini geliştirdiğini, dünya genelinde uluslararası platformlarda birçok başarılar sağlandığını söyledi.
Berberler ve kuaförler olarak hem şehri hem de sanatı, mesleği, eğitim ve bilgi gibi paylaşımlı festivallerde fuarlarda değerlendirerek beraberinde Kahramanmaraş’ı da tanıtmak istediklerini ifade eden Ceyhan, “Kahramanmaraş’ta berberler ve kuaförler olarak şehrimizi uluslararası güzellik ve sanat lansmanlarında güzel bir şekilde bireysel değil, takım olarak temsil etmeye gayret göstereceğiz. Bu noktada bizlere tam destek veren Sami Kervancıoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.
“Kahramanmaraş’ın ismi duyulsun diye çok çalışacağız”
Kahramanmaraş Şov Takımı Kaptanı Ahmet Ceyhan, açıklamasının devamında ise, “Ülkemizde ve şehirlerimizde uluslararası güzellik ve sanat festivallerinde birbirinden değerli kıymetli meslektaşlarımız, ustalarımız, hocalarımız var. Sağ olsunlar bizlere eğitim bilgi paylaşımlarında bulunuyorlar. Mesleğimizi dünya genelinde uluslararası platformlarda birçok başarılar sağlanıyor. Bizlerde Kahramanmaraş berberleri ve kuaförleri olarak şehrimizi sanatımız ve mesleğimizi, eğitim ve bilgi gibi paylaşımlı festivallerde fuarlarda şehrimizin ismi duyulsun istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı